Jak znaleźć idealną salę weselną?

Znalezienie idealnej sali weselnej to nie lada zadanie dla przyszłych par młodych. Sala weselna to bardzo istotny element całości uroczystości, to w niej goście muszą się dobrze bawić, smacznie zjeść i miło spędzić czas. Zatem trzeba poświęcić nieco czasu na poszukiwania tej jedynej, wymarzonej sali weselnej. W dzisiejszych czasach, w dobie ogólnodostępnego internetu to zadanie jest nieco ułatwione. Jednak najlepiej każdą z wybranych sal zobaczyć na własne oczy i ocenić która będzie najlepsza dla was.

Pierwszym podstawowym krokiem jest wybór sali, tutaj dobrze jest się kierować paroma kryteriami, pierwszym krokiem jest lokalizacja sali, drugi to wielkość sali oraz jej wygląd wizualny. Lokalizację sali musicie wziąć pod uwagę z racji wynajęcia ewentualnego transportu dla gości weselnych. Wielkość sali dopasować musicie do ilości gości uczestniczących w przyjęciu, natomiast wygląd wizualny w dużej mierze zależy od przyszłej pani młodej, która posiada może zmysł dekoratorski i będzie instruować wynajętą dekoratorkę co do kolorystyki i wystroju sali weselnej.

Po przeprowadzeniu selekcji wstępnej należy odwiedzić sale, które najbardziej przypadły wam do gustu i porozmawiać o szczegółach z ich właścicielami. Jeśli wstępna rezerwacja nie jest zobowiązująca możecie jej dokonać i zabezpieczyć sobie termin nawet w paru miejscach, później po dokonaniu ostatecznej decyzji możecie zrezygnować z nieinteresujących was propozycji.

Podczas spotkania z administratorem sali ważne jest, aby zwrócić uwagę jakie będzie nasze pierwsze wrażenie podczas rozmowy z daną osobą, pozytywne czy negatywne. Pierwsze dobre wrażenie jest bardzo ważne, gdyż to z daną osobą będziecie dogadywać wszelkie kwestie dotyczące całej organizacji przyjęcia, wystroju sali, menu, posadzenia gości i innych bardzo ważnych kwestii.

Po obejrzeniu wszystkich interesujących was sal i zorientowaniu się w tych najważniejszych sprawach, typu odpowiadający wam termin wesela, lokalizację, wielkość sali, koszt menu i inne ważne sprawy usiądźcie na spokojnie w domu i zróbcie rozpiskę „za” i „przeciw” każdej z sal. Takie zestawienie pomoże wam w wyborze tej idealnej, najlepszej dla was i waszych gości sali weselnej.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.