Zespół weselny czy DJ z Wodzirejem?

Wybór zespołu muzycznego lub Dj-a to jedna z najważniejszych spraw, które musimy załatwić przed przyjęciem weselnym. W zapomnienie zaczynają odchodzić wesela z paro-osobową kapelą, zabawiającą gości do białego rana. Świat robi się bardziej nowoczesny a wraz z nim muzyka goszcząca na weselach. Decydując się na DJ’a mamy pewność, że goście będą się bawić przy oryginalnych utworach dodatkowo zmiksowanych przez nowoczesne urządzenia. Dobrym rozwiązaniem jest połączenie fachu Dj’a z wodzirejem, który w dyskretny sposób będzie zachęcał gości do wspólnej zabawy. Większość atrakcji zaplanowana przez wodzireja jest skonstruowana tak, aby jak najbardziej umilić gościom czas spędzony na przyjęciu.

Na pewno dobór muzyki musi być tak wyważony aby pasował do upodobań wszystkich gości jak i do samego wnętrza. Odgrywana muzyka weselna powinna współgrać z każdym etapem ceremonii. Gwarancją dobrej zabawy jest przede wszystkim dobrze dobrany repertuar. Powinien on być tak skonstruowany, aby każdy usłyszał coś co lubi, a na pewno będzie się wtedy wspaniale bawił. Dobrze jest gdy sami przed weselem ułożycie pewien schemat puszczanych utworów, aby podsunąć pewne sugestie zespołowi lub DJ-owi. Będzie to bardzo pomocne w tworzeniu ramowego projektu utworów, które będą puszczane na Waszym weselu.

Rozpoczynając poszukiwania dobrego zespołu, DJ’a czy wodzireja na pewno warto zasięgnąć porad i opinii znajomych i rodziny, którzy ten wielki dzień mają już za sobą. Jeśli zaczynamy poszukiwania odpowiednio wcześniej mamy wystarczająco dużo czasu żeby zrobić mały rekonesans w różnego rodzaju zespołach weselnych i DJ-ach. Zadawajcie wiele pytań, które Was nurtują, przesłuchujcie płyty z danymi nagraniami i oglądnijcie przyjęcia na których już interesujący Was zespół czy DJ grał. Dopytajcie o repertuar jak i oczywiście o wszelkie koszty związane z usługą, jak i godzinami „nadliczbowymi”. Jeśli już zdecydujecie się na wynajęcie DJ’a dokładnie sprawdźcie jakim sprzętem dysponuje i czy jego repertuar będzie równie odpowiedni dla młodych jak i starszych ludzi. Na pewno wśród gości znajdą się tacy, którzy „kręcić będą nosem” na widok skaczącego za mikserem DJ’a zamiast zespołu weselnego. Jednak, gdy któraś z ciotek usłyszy melodię ze swoich młodzieńczych lat na pewno wzruszy się ogromnie i zapomni o nowoczesności współczesnego świata, którą prezentuje osoba DJ’a.

Zarówno zespół na wesele jak i DJ z wodzirejem mają swoje plusy i minusy, zatem życzymy Wam trafnych wyborów, które w tej kwestii stoją przed Wami.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.