Zaproszenia ślubne i nie tylko – oryginalne, wyjątkowe, ręcznie robione

Kiedy myślimy o zaproszeniu na jakąkolwiek imprezę możemy brać pod uwagę dwie opcje. Pierwsza to zakupić tanie zaproszenie i w miejscu wykropkowanym uzupełnić, ponieważ i tak zostanie wyrzucone, druga to zrobić coś osobistego, indywidualnego, zaproszenie które dana osoba będzie chciała zostawić sobie na pamiątkę. To właśnie ta druga opcja prezentuje wachlarz wielu możliwości. Zaproszenia na przyjęcie weselne powinny być jedyne w swoim rodzaju. Dobrze byłoby gdyby już na zaproszeniach obrać jakiś motyw przewodni, który będziemy dalej kontynuować w dekoracji sali, kościoła, winietkach czy naklejkach na butelki.

Każde zaproszenie stanowi zapowiedź, preludium uroczystości i podpowiada gościom w jakim stylu dane przyjęcie będzie się odbywało. Dlatego ważne jest aby odpowiednio wcześniej zastanowić się jakby nasze zaproszenie miało wyglądać i jakie teksty miałoby zawierać. Jeśli nie umiecie wymyślić czegoś oryginalnego sami pomoże Wam w tym jedna z wielu profesjonalnych firm, które wykorzystują najnowsze technologie. Podstawą dobrze skonstruowanego zaproszenia jest oczywiście jego treść. Na pewno znaleźć się tam muszą Wasze imiona i nazwiska, imiona i nazwiska gości, miejsce ślubu, miejsce przyjęcia, wasze numery telefonów, jeśli prosicie o potwierdzenie przybycia. Ważnym elementem jest również sentencja miłosna lub humorystyczna, ta już zależy tylko od Was.

Bardzo modne ostatnimi czasy stały się zaproszenia z elementem koronki, zasuszonych ziół lub kwiatów oraz z Waszym zdjęciem. Takie zaproszenia na pewno nie znajdą się w koszu a będą piękną pamiątką dla Waszych przyszłych gości. Zaproszenia nawiązujące stylem do danej imprezy mogą być zarówno klasyczne, jak i awangardowe, humorystyczne, w formie kartki z kalendarza, zaproszenia do teatru czy nawet jako list w butelce.

Kiedy już nasze zaproszenia są gotowe warto zadbać o odpowiednie wcześniej i najlepiej osobiste ich doręczenie. Oczywiście są przypadki, że osobiste wręczenie nie jest możliwe, wtedy nie pozostaje nic innego jak tylko wysłać zaproszenie pocztą, a dodatkowo skontaktować się z przyszłym gościem telefonicznie i upewnić się czy zaproszenie doszło.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.