Zadbane dłonie i paznokcie Pani Młodej i Pana Młodego – jak je wypielęgnować?

Piękny wygląd waszych dłoni i paznokci, na które za chwilę założycie obrączki to jedna z bardziej istotnych spraw w tym wielkim dniu. W większości artykułów pisze się jednak o paznokciach panny młodej, a przecież pan młody musi mieć również dobrze wypielęgnowane dłonie i zadbane paznokcie. O ile do ślubu zostało parę dni o tyle macie jeszcze trochę czasu na pielęgnację i doprowadzenie waszych dłoni do porządku. Postarajcie się na pewno parę dni pod rząd po kilka minut pomoczyć dłonie w wodzie z dodatkiem aloesu, limonki, nagietka czy alg.

Studia kosmetyczne i salony spa prześcigają się w swoich ofertach tworząc nawet specjalne pakiety ślubne, w których zadbają nie tylko o wasze dłonie, paznokcie, stopy, ale i o twarz, dekolt i całe ciało. Salon spa oprócz zabiegów na ciało może Ci też zaproponować szereg masaży, które na pewno przydadzą się aby rozładować stres związany z przedślubną – nerwową atmosferą. Dodatkowo, pakiet w salonie kosmetycznym obok zabiegów pielęgnacyjnych może zawierać również makijaż ślubny i manicure standardowy lub hybrydowy. Do lamusa odchodzą już żelowe i akrylowe paznokcie, teraz nastała moda na lakiery hybrydowe, które można nanieść na swoją płytkę paznokcia w alternatywie – dla panien młodych, które nie mają długich, swoich paznokci – na tipsa żelowego.

Nasze dłonie to nasza wizytówka – pamiętajmy o tym wszyscy. Pan młody ma o tyle mniej na głowie, że nie musi robić manicuru, ale pielęgnacja dłoni czy wypolerowanie paznokci powinno być przed ślubem wykonane. Jedwabne dłonie i pięknie przyozdobione paznokcie panny młodej mogą już spokojnie czekać na założenie obrączki. Dodatkowo, panny młode powinny pamiętać też o tym, aby wybrany kolor lakieru czy żelu pasował do stylu sukni ślubnej, do koloru kwiatów w bukiecie ślubnym czy do koloru dekoracji sali weselnej. Wprowadzając motyw przewodni w waszym weselu kolor paznokci może też być mu podporządkowany.

Jeśli próbną fryzurę i makijaż macie już za sobą, dłonie pięknie wypielęgnowane i przygotowane na ten wielki dzień, wystarczy tylko „spokojnie” – na ile to oczywiście możliwe, czekać na ten jeden z najważniejszych dni waszego życia.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.