Wiosna – rozpoczynający się czas miłości, a co za tym idzie – przyjęć weselnych

Wraz z wiosną przychodzi do nas moc energii, blask słońca, ochota na życie oraz na poznawanie nowych ludzi. Biorąc pod uwagę statystyki na wiosnę tworzy się dużo więcej związków partnerskich niż latem, jesienią lub zimą. To wszystko za sprawą promieni słonecznych, które pozytywnie nas nastrajają do życia i do kontaktu z innymi. W tym okresie też, co jest udowodnione naukowo emitujemy większą ilość feromonów, przez co przyciągamy płeć przeciwną.

Wiosna to również czas zmian, porządków i wspaniałych ślubów w pięknej wiosennej scenerii. Dawniej było niedopuszczalne urządzenie ślubu i przyjęcia weselnego w miesiącu maju. W tym momencie maj jest najbardziej okupowanym przez pary miesiącem w którym organizuje się najwięcej pod względem liczebności ślubów. Wiosenne dekoracje, kwiaty, swobodniejsza garderoba to jedne z wielu atutów dla których warto wybrać właśnie porę wiosenną na zorganizowanie swojego ślubu. Dobrym pomysłem na urozmaicenie przyjęcia weselnego jest również wynajęcie profesjonalnego barmana, który serwować będzie naszym gościom różnokolorowe drinki.

Piękne tulipany czy żonkile wspaniale będą wyglądały zarówno w bukiecie w domu podczas błogosławieństwa i w bukiecie ślubnym pani młodej, w dekoracji samochodu jak i stołu weselnego państwa młodych i gości. Dekoracja sali wykonana z materiałów i żywych, wiosennych kwiatów nastroi pozytywnie wszystkich uczestniczących w przyjęciu gości. Stoły oprócz kompozycji kwiatowych wyposażyć można w zieloną organzę, zielone serwetki i świece. Trawiaste zielenie pięknie będą współgrać z bielą obrusu i sukni pani młodej.

Wiosenne kolory można wykorzystać również w tworzeniu zaproszeń, które swoim wyglądem będą podpowiadać gościom jaki motyw przewodni dominować będzie na waszym przyjęciu. Idąc dalej ten sam motyw wykorzystać można podczas drukowania winietek, numerków na stoliki czy zawieszek na butelki. Ostatnimi czasy bardzo modne stały się prezenty – podziękowania dla gości, tutaj również wykorzystać można motyw wiosenny przygotowując paczuszki z kwiatowym motywem lub prezent w postaci owoca występującego sezonowo w danej porze roku z dopiętą, imienną karteczką dla każdego z gości. Sezonowe owoce w postaci podarunku są bardzo oryginalnym podziękowaniem.

Reasumując, wiosna to piękna pora na zorganizowanie tego jedynego w swoim rodzaju i najważniejszego dnia w waszym życiu. Choć pogoda czasem potrafi spłatać figle, ja życzę wam pięknej, skąpanej w promieniach słońca i pachnącej, soczystej zieleni pogody w tym najwspanialszym dla was dniu.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.