Wieczór panieński – parę zasad … dobrego końca

Jeśli mówimy o wieczorze kawalerskim to przeważnie na myśli mamy szaloną noc, która spędza sen z powiek nie jednej przyszłej pannie młodej. Większość panien, zamiast sama dobrze się bawić myśli o harcach i swawolach jakie urządza na swoim wieczorze kawalerskim jej przeszły mąż. Niektóre grzecznie czekają na odpowiedni moment i cichutko zadają pytanie „jak było”, niektóre jednak planują odwet i swój wieczór panieński, który na pewno nie będzie „gorszy” od kawalerskiego. Kobiety coraz częściej zdają sobie z tego sprawę, że mają takie samo prawo do świętowania tego jedynego w swoim rodzaju wieczoru jak ich przyszli mężowie.

Druhny organizujące wieczór panieński wpadają na coraz to odważniejsze pomysły. Coraz częściej jest to swego rodzaju „porwanie” przyszłej pary młodej nawet na cały weekend, podczas którego najpierw zaplanowane są miłe chwile w spa i wspólny relaks, później plotki i planowanie szalonego wieczoru. Po chwilach odprężenia nadchodzi czas na zabawę „na maxa”, może to być przechadzka po większości klubów nocnych lub niezapomniana domówka, podczas której główna atrakcją będzie występ striptizera. Rozkręcając imprezę w domu lub w hotelu pamiętajcie o umiarze w spożywaniu alkoholu, gdyż dobra zabawa dopiero się zacznie, gdy wyjdziecie do klubów, jeśli już w tym momencie przesadzicie z drinkami, dobrej zabawy raczej nie doświadczycie.

Wieczór kawalerski jest przeważnie mocno zakrapianą imprezą, od której wieczór panieński wcale daleko nie odbiega. Kobiety w dzisiejszych czasach świętują tak samo intensywnie jak mężczyźni, nie zwracając uwagi na to, że ich organizm jest nieco mniej odporny na duże ilości alkoholu. Po mocno zakrapianej, dobrej zabawie może pozostać nie tylko kac alkoholowy ale i … moralny. Doping przyjaciółek, jeden drink za dużo i brak trzeźwego osądu sytuacji może spowodować iż pójdziecie o jeden krok za daleko. Dlatego aby uniknąć takiej sytuacji najlepiej: nachalnych facetów omijajcie z daleka, a bawcie się w gronie koleżanek z którymi przyszłyście, na wodzy trzymajcie swoje emocje i nie dajcie się sprowokować, nie przesadzajcie z alkoholem, gdyż ktoś może to niewłaściwie wykorzystać, bawcie się tak, abyście miały co wspominać na następny dzień, nie myślcie cały czas jak bawi się wasz przyszły mąż, jeśli to jego wybrałyście na towarzysza przyszłego życia musicie mu zaufać.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.