Wieczór Panieński i Kawalerski – ostatnie chwile pewnego etapu życia…

Zorganizowanie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego to dla jego organizatora nie lada wyzwanie. Zwłaszcza, że ten wieczór kończy pewien bardzo ważny etap życia a zaczyna jeszcze ważniejszy. Pomysłów na jego zorganizowanie jest bardzo wiele, ale należy dobrze zastanowić się jakie atrakcje będą najbardziej odpowiednie i jaki mamy przewidziany na to budżet. Rozpoczynając przygotowania na pewno najważniejszą rzeczą jest sporządzenie dokładnej listy gości. Najlepiej skonsultować to z przyszłą Panną Młodą lub przyszłym Panem Młodym, żeby nie popełnić jakiejś niepotrzebnej gafy.

Kiedy mamy już kompletną listę gości dobrym pomysłem jest spotkanie się wszystkich uczestników, lub zorganizowanie konferencji na facebook’u, co ostatnimi czasy jest bardzo modne i wygodne. Najlepiej wspólnie ustalić jakie atrakcje byłyby najbardziej odpowiednie i jakie mamy na to środki finansowe.

zebranie na wieczór panieński

Pomysłów będzie na pewno tak wiele, jak uczestników, najpopularniejszymi jednak nadal są: występy chippendales, striptizerek czy pokazy barmanów.

występ chippendails

występ barmański

Dla panów najlepszą zabawą na początek na pewno będą różnego rodzaju ekstremalne atrakcje, jak np.: wyścigi quadów, paintball czy ekstremalna jazda na łódce wyścigowej, dla pań odpowiednio parę godzin w spa będzie dobrą opcją.

wyścigi quadów

jazda na motorówce

masaż czekoladowy

Po odprężających i ekstremalnych przeżyciach najlepiej udać się na zaplanowana wcześniej imprezę do pubu, gdzie prawdziwa zabawa dopiero się zacznie.

zabawa w pubie w pianie.

Organizator takiej imprezy musi zapiać wszystko na ostatni guzik, nie może zapomnieć o najmniejszym szczególe. Organizując wieczorną imprezę należy pomyśleć min. o alkoholu, lokalu, transporcie, jak i o prezencie dla Przyszłej Panny Młodej lub Pana Młodego.

alkohol na wieczór panieński-kawalerski

Organizator wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego powinien mieć głowę na karku, a ten wyjątkowy wieczór zorganizować tak, aby na długo utkwił w pamięci wszystkich uczestników a zwłaszcza najważniejszych bohaterów tej nocy.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.