Wieczór kawalerski – czyli jak i gdzie najlepiej go zorganizować?

Przygotowanie przyjęcia weselnego wiąże się z dużą ilością spraw na głowie zarówno pani młodej jak i pana młodego. Dlatego też wieczór panieński jak i kawalerski pozwala, choć na trochę zapomnieć o tych wszystkich przygotowaniach i pozwala na odrobinkę przedmałżeńskiego szaleństwa. Mijają czasy przejścia wszystkich klubów w mieście i niepamiętania nic na drugi dzień, dzisiaj kawalerowie są bardziej twórczy. Bardzo często wieczór kawalerski jest planowany dużo wcześniej, łącznie z rezerwacją hotelu, loży w clubie, striptizerki, czy różnego rodzaju atrakcji.

Coraz częściej wieczór taki organizowany jest poza granicami kraju, ostatnimi czasy modnym krajem jest Praga, która stała się sercem rozrywki dla pań i panów planujących ślub. Kraj ten jest już nastawiony na szaleńcze wyczyny przyszłych małżonków, poczynając od specjalnych klubów z odpowiednią obsługą, poprzez wypożyczalnie różnego rodzaju śmiesznych strojów i gadżetów, do firm organizujących min: paintball’a, wyścigi gokartowe, loty balonem, skoki spadochronowe czy na bungee. Wszystkie te atrakcje są przygotowane profesjonalnie, dlatego nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś szalonego dla swojej ekipy.

Świadek lub inny uczestnik organizujący wieczór kawalerski może wymyślić coś niestandardowego, np. modne ostatnio stało się „porwanie” przyszłego pana młodego, który z zawiązanymi oczami zawożony zostaje do docelowego miejsca zabawy. Miejscem takim wcale nie musi być klub lub restauracja, na początek może to być np. strzelnica lub spływ kajakowy (w zależności od upodobań przyszłego pana młodego). Wspólna zabawa z bliskimi przyjaciółmi, nutka adrenaliny i najlepszego humoru to dobry wstęp do dalszej zabawy. Następnym etapem może być właśnie przejażdżka specjalnie na tą okazję wynajętym disco-busem, którym możecie podróżować w szalonych rytmach muzyki nawet całą noc. Inną opcją, po uciechach ciała i ducha może być impreza w nocnym klubie, gdzie wcześniej dokonaliście rezerwacji stolika i odpowiednich dla pana młodego atrakcji.

Wieczór kawalerski z założenia jest jednym z tych niezapomnianych wieczorów, które przeżyjecie podczas swojego życia, dlatego jest to też niepowtarzalna okazja do zrobienia czegoś szalonego. Pamiętajcie drodzy panowie – wszystkie chwyty dozwolone, ale … z „głową na karku”.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.