Weselny kierowca.

Bezpieczeństwo i dobra zabawa gości weselnych to podstawa. Dlatego też zorganizowanie transportu dla gości przez państwa młodych lub gospodarzy jest bardzo dobrym pomysłem. Taki imprezowy kierowca może pełnić swoją powinność nie tylko na weselach, ale na różnego rodzaju innych imprezach, takich jak imprezy firmowe, spotkania rodzinne czy po prostu spotkania ze znajomymi „na mieście”. Imprezowy kierowca odprowadzi wasze auto szybko i bezpiecznie pod wskazany adres. Po weselu lub innej imprezie przyjedzie po was i odwiezie do domu, a wszystko to w przystępnej cenie lub bezkosztowo, gdyż koszty takiej usługi ponoszą gospodarze wesela.

Jeśli wesele jest na dużą liczbę gości gospodarz może wynająć autokar i np. busa, jeśli istnieje taka potrzeba. Wtedy taki autokar zabiera wszystkich gości najpierw z pod domu pana młodego, później pani młodej, zawozi do kościoła, a potem na salę weselną.

piętrowy autobus na wesele

W miastach nie ma najmniejszego problemu z zamówieniem taksówki, tak też jest już w mniejszych miejscowościach, funkcjonują nawet gminne przewozy osób, których koszty przejazdu są dużo niższe jak za taksówki.

weselny kierowca

Godziny powrotu z przyjęcia mogą być różne, państwo młodzi w trakcie wesela powiadamiają wszystkich gości, że wyjazd autobusu spod sali będzie np. o godzinie drugiej w nocy i o piątej rano. Wtedy goście mają możliwość wyboru godziny powrotu do domu, mogą wznosić toasty za parę młodą i nie muszą się przejmować powrotem. Dodatkowo na weselach wynajmuje się właśnie wyżej wspomnianego weselnego kierowcę, który na życzenie gości odwozi ich samochód do domu, a o wyznaczone godzinie po przyjęciu samych gości pod wskazany adres. Honorarium takich weselnych kierowców przeważnie spoczywa na gospodarzu wesela, ale honorowi goście za taką usługę czasami chcą zapłacić sami, żeby nie obciążać weselnego budżetu państwa młodych.

szofer na wesele

Gospodarze mający mniejszą liczbę gości do przewiezienia wynajmują często miejskie autobusy, gdyż są one nieco mniej komfortowe jak autokary turystyczne,m ale znacznie tańsze. Jeśli droga dowozu nie jest zbyt długa taki autobus miejski w zupełności spełni swoją rolę.

autobus miejski do ślubu

Coraz częściej wśród firm oferujących usługi transportowe pojawiają się tzw. pary kierowców na przyjęciu. Odwóz samochodu gościa polega wtedy na tym, iż jeden kierowca jedzie swoim samochodem, a drugi jedzie samochodem gościa, po odwiezieniu auta gościa razem wracają na przyjęcie świadczyć dalsze usługi transportowe.

pary kierowców na wesele

Jest to bardzo pomysłowe i pomocne rozwiązanie, mamy wtedy pewność, że nikt „po kieliszku” nie wsiądzie za kierownicę, a goście mają pełną swobodę zabawy. Jeśli samochód państwa młodych, którym podróżowali do ślubu stoi całą noc na parkingu obok sali weselnej, a dysponujemy kierowcą, który byłby w stanie odwieźć gości, to również jest taka możliwość, a kierującą takiego samochodu może być pani.

samochód Państwa Młodych do ślubu

Gospodarze wesela są odpowiedzialni za swoich gości zarówno podczas trwania wesela jak i w bezpiecznej drodze gości do domu. Dlatego też jeśli wasze przyjęcie odbywa się z dala od waszego i gości miejsca zamieszkania, dokonując wyboru sali weselnej zwróćcie uwagę, czy obiekt posiada miejsca noclegowe. Umieszczenie gości „przyjezdnych” w pokojach hotelowych jest jedną z najlepszych opcji.

pokój hotelowy

Jeśli natomiast obiekt nie ma takich możliwości zastanówcie się nad zamówieniem autokaru, mniejszego busa lub paru weselnych kierowców wraz z samochodami. Takie rozwiązanie jest najlepsze dla gości, a gospodarze i państwo młodzi mają „spokojną głowę” i nie martwią się bezpiecznym powrotem do domów swoich gości.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.