Wesele i jego motyw przewodni.

Każda pani młoda chciałaby, aby dzień jej ślubu i wesela był najpiękniejszym i na długo zapamiętanym dniem. Aby tak mogło być dobrze jest przystąpić do przygotowań odpowiednio wcześniej i obmyślić motyw przewodni ślubu i wesela. Motyw przewodni występować może już w projekcie zaproszeń, podziękowań dla gości czy dekoracji sali i kościoła oraz w wyglądzie bukietu panny młodej. Wiele inspiracji można znaleźć szperając w internecie, jedną z takich ciekawszych może być na przykład motyw chabrów i koloru chabrowego w dekoracjach. Poczynając od projektu zaproszeń kolor chabrowy jak i sam kwiat pięknie współgrają z bielą czy ecri. Taki sam motyw można dalej wykorzystać w zawieszkach na butelki, podziękowaniach dla gości czy dla rodziców czy też na tablicy, na której rozplanowane zostały stoły dla gości i na winietkach z nazwiskami.

Te bardziej odważne i nieco zwariowane panny młode kupują sobie do ślubu, nie białe czy w kolorze ecri buty a w kolorze chabrowym, co niekiedy budzi zdziwienie wśród gości. Ale efekt wykorzystania motywu jest taki, że zarówno wy jak i wasi goście na długo zapamiętacie to piękne wydarzenie jakim był wasz ślub i przyjęcie.

Bukiet ślubny z niebieskimi kwiatami, np hortensjami wygląda również pięknie, a jeśli dołożymy do niego jeszcze białe róże, storczyki lub cantadeskia’e efekt na pewno będzie piorunujący. Oczywiście takie same kwiaty powinniśmy wykorzystać podczas tworzenia butonierki dla pana młodego, aby wszystko było spójne. W dekoracji sali niebieskie elementy również wyglądają ciekawie, np. cieniutki błękitny tiul na białym obrusie, czy niebieskie hortensje w kompozycjach na stołach rozświetlone blaskiem świec.

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione przykłady motywów przewodnich jesteśmy pewni, że są one potrzebne na każdym przyjęciu, nie tylko weselnym, gdyż obraz pozytywnie zaszokowanych gości jest w takiej sytuacji … bezcenny.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.