Sztuka uwodzenia, czyli jak skutecznie poderwać kobietę lub mężczyznę

Nie jeden mężczyzna zastanawiał się w swoim życiu nad tym jak skutecznie poderwać kobietę, która „wpadła mu w oko”. Wszystko zaczyna się od spojrzenia, nawiązania kontaktu wzrokowego, aż do rozpoczęcia rozmowy. I tu już mamy wielkie pole do popisu, gdyż od powodzenia pierwszych minut zależy tak naprawdę dalszy ciąg waszej znajomości. Wyczucie czy druga osoba ma ochotę na rozmowę z nami, czy wręcz nas unika jest bardzo ważną sprawą. Najważniejszy podczas pierwszych chwil jest uśmiech, odpowiednia gestykulacja i … co najważniejsze „gadanie od rzeczy”.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni nie lubią nudnych ludzi, dlatego też trzeba tak rozmawiać z drugą osobą aby ją zainteresować sobą, swoimi pasjami, przekonaniami. Często zdarza się jednak tak, że tą drugą stronę interesuje tylko grubość portfela, ale takie osoby bardzo łatwo jest wyczuć już na pierwszym spotkaniu. Są i tacy, którzy oprócz dużej ilości gotówki do zaoferowania nie mają nic więcej, dlatego takimi ludźmi można się szybko znudzić i w dalszym ciągu szukać czegoś innego, bardziej fascynującego.

Obserwując drugą osobę, będąc nawet na pierwszym spotkaniu można dużo wyczytać z jej ruchów werbalnych i niewerbalnych. Można zauważyć czy kobieta kusząco bawi się włosami, czy patrzy nam głęboko w oczy, czy uśmiecha się i podtrzymuje rozmowę, czy wręcz przeciwnie ucieka spojrzeniem, nie podtrzymuje rozmowy tylko odpowiada zdawkowo, a na twarzy dopatrzyć się można niezadowalającego grymasu. Jeśli jednak zauważymy, że jednak coś „iskrzy”, widzimy w oczach drugiej osoby namiętność, pasje i pożądanie możemy być pewni, że z tego związku będzie coś więcej, jak tylko jednorazowe spotkanie.

Pamiętajmy jednak o trzech bardzo ważnych błędach, o których musimy pamiętać i najlepiej ich nie popełniać. Pierwszy błąd, jaki bardzo często pojawia się na pierwszym spotkaniu to wspominanie o swoich problemach i porażkach. Staraj się unikać takich rozmów, gdyż stawiają cię one w niekorzystnym świetle. Brak uśmiechu, dystansu do samego siebie i ogólnego luzu to bardzo duże błędy, które skreślają nas na samym początku. Spróbuj pogodnie się uśmiechnąć, zażartować z samego siebie lub nawet „delikatnie” z niej, a zobaczysz, że spotkanie przebiegać będzie w miłej atmosferze. Następnym bardzo rażącym błędem jest doradzanie, pomaganie „na siłę”. Kobieta musi czuć się bezpiecznie, otoczona opieką, ale bez przesady, nie może się czuć przez ciebie osaczona. Daj jej się wygadać, wysłuchaj cierpliwie co ma ci do powiedzenia, a ona na pewno będzie ci za to wdzięczna i mile zaskoczona twoim zrozumieniem.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.