Szkolenie, czy impreza integracyjna – oto jest pytanie…

Impreza integracyjna kryjąca się pod nazwą szkolenie to bardzo dobry sposób na wzmocnienie więzi pracowniczych i na poprawienie atmosfery w miejscu pracy. Przecież 60% swojego życia spędzamy właśnie w pracy, wielu z nas nawet więcej, dlatego też warto dbać o relacje jakie tam panują. Bardzo dobrym rozwiązaniem w tej kwestii jest właśnie zorganizowanie imprezy integracyjnej, najlepiej w jakimś hotelu czy restauracji z dala od miejsca zatrudnienia. Większość firm stara się organizować takie imprezy pracownicze przynajmniej raz na kwartał, rzadko która organizuje je raz w miesiącu. W kwestii organizacji nadal przeważają szkolenia, ale nazwa „szkolenie” może być tylko „przykrywką” dobrze zorganizowanej imprezy integracyjnej.

Oczywiście pracownicy firmy wyjeżdżający na takie szkolenie, mogą je mieć w godzinach dopołudniowych, natomiast popołudniu zaplanowany jest obiad, następnie „zajęcia w terenie” typu quady, zorbing czy paintball, a wieczorem uroczysta kolacja z DJ-em. W 90% taki właśnie scenariusz przewidują „szkolenia”. Wśród pomysłów na ciekawe zorganizowanie imprezy firmowej coraz większym uznaniem cieszą się wieczory tematyczne, np. wieczór kubański, rodem z dzikiego zachodu czy folklorystyczny z Lajkonikiem Krakowskim na czele.

Badania wykazują, że większość pracowników imprezy integracyjne traktuje jako nagrodę za dobrze wykonaną pracę. Są one również powodem do uczczenia sukcesów firmy. Dla wielu nie liczy się aż tak bardzo lokalizacja, menu czy ilość alkoholu, a częściej stawiają oni na ulepszenie relacji ze współpracownikami i dobrą zabawę.

W naszym hotelu Łokietek jesteśmy w stanie zorganizować niejedną, niezapomnianą imprezę integracyjną, podczas której zapewniamy wszechstronny serwis na najwyższym poziomie. Współpracujemy z najlepszymi Dj-ami i zespołami muzycznymi i folklorystycznymi oraz wieloma firmami organizującymi różnego rodzaju atrakcje i imprezy tematyczne. Goście korzystający z naszych usług zawsze są w pełni zadowoleni, a my jesteśmy dumni, że mogliśmy się przyczynić do uświetnienia waszego szkolenia lub imprezy firmowej.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.