Sylwester 2013/2014 już wkrótce – jak dobrze się do niego przygotować?

Już wkrótce ta jedyna w swoim rodzaju noc. Niektórzy z nas spędzą ją na królewskich balach, niektórzy na tzw. „domówkach” a jeszcze inni na stokach narciarskich czy wodach termalnych. Bez znaczenia gdzie tą noc spędzimy warto byłoby się do niej odpowiednio przygotować. Jeśli w planach mamy zabawę na płycie rynku dużego miasta lub na stoku narciarskim przygotować wystarczy ciepłe ubranie, czapkę, szalik, wygodne buty, rękawiczki oraz krem ochronny z filtrem, natomiast jeśli planujemy wyjście na bal, do znajomych, czy do klubu musimy zadbać o szereg bardzo ważnych szczegółów naszego wizerunku. Piękna figura, to marzenie niejednej kobiety i niejednego mężczyzny. Dobrze byłoby zacząć ćwiczyć intensywniej już od początku listopada, do tego delikatna dieta i na sylwestra będziemy czuć się i wyglądać 10 lat młodziej i piękniej. Trzeba jednak uważać na okres świąteczny, który oprócz wspaniałej atmosfery proponuje nam szereg pokus kulinarnych.

Fryzjer i salon kosmetyczny, to kolejne miejsca, które warto odwiedzić przed nocą sylwestrową. Odświeżenie fryzury i szereg zabiegów na twarz i ciało jakie proponują salony kosmetyczne mogą jeszcze bardziej poprawić wasze samopoczucie. Jeśli wybieracie się na prawdziwy bal można skorzystać też z usług manicurzystki, która zadba o piękny wygląd waszych dłoni i paznokci.

Dobór kreacji to już bardziej skomplikowana sprawa, o tyle że panowie włożą koszulę i garnitur, lub bardziej elegancki smoking, o tyle kobiety nie mają już tak łatwo. „Mała czarna” raczej z mody nigdy nie wyjdzie, a jeśli dołożymy do niej jakieś ekstrawaganckie dodatki typu: okazałą biżuterię, futrzany szal czy kryształowy kołnierzyk zachwyci swym wyglądem niejedno męskie oko. Kreację również należy dobrać do miejsca w którym będziemy się bawić, czyli na królewski bal należałoby założyć piękną suknię, natomiast na „domówkę” czy do klubu możemy założyć „świetlistą” bluzkę plus spódnicę, ewentualnie spodnie lub bardziej uniwersalną czarną sukienkę. Możliwości jest wiele, ale najważniejsze jest to abyście się czuli komfortowo w swojej kreacji i dobrze się bawili.

Kolejnym punktem stworzenia dobrego wizerunku jest makijaż. Można go wykonać w domowym zaciszu lub poprosić o pomoc profesjonalistę. W tak długą noc bardzo ważna jest baza pod makijaż, dodatkowo zabezpieczyć można się pudrem transparentnym, który pozostanie na twarzy w niezmienionej postaci przez długi czas nie zależnie od temperatury pomieszczenia. Oczy najlepiej uwydatnić kreską eyelinera i, jeśli to możliwe, doklejanymi sztucznymi rzęsami, które tworzą super efekt pięknych, dużych oczu. Ciemne cienie do powiek wspaniale współgrają z brokatową poświatą. Spryskanie brokatem sylwestrowej fryzury, czy użycie go do makijażu jest nieodzownym elementem waszego jedynego w swoim rodzaju wyglądu.

Perfumy, jakich użyjecie są równie ważne jak makijaż czy suknia. Ostatnimi czasy bardzo modne stały się perfumy z feromonami lub same feromony, które rozpalają zmysły nie tylko osób zainteresowanych ale i wszystkich z ich otoczenia. Badania doniosły, że osoby, które mają na sobie feromony lepiej się bawią i są bardziej otwarte no i oczywiście naturalnie przyciągają do siebie inne osoby. Dlatego, jeśli jeszcze tego nie próbowaliście ta noc jest do tego stworzona.

Za chwilę zacznie się sylwestrowe szaleństwo, nie dajcie się jednak zwariować i zaufajcie swojemu instynktowi, gdyż liczy się dobra zabawa i człowiek z którym chcielibyście spędzić tę jedyną i niepowtarzalną noc w roku. Wszystkim Wam życzę szampańskiej zabawy i … do siego roku!

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.