Ślubna statuetka – czyli wyjątkowy pomysł na miły prezent.

Wasz ślub to wyjątkowe wydarzenie, które chcielibyście zapamiętać i miło wspominać do końca życia. Dlatego też powszechne wręczanie kwiatów, które zwiędną, czekoladek, które zostaną zjedzone, win, które zostaną wypite odchodzi do lamusa na rzecz bardzo wyjątkowych, spersonalizowanych statuetek. Takie trofea można wręczać nie tylko jako prezent parze młodej, ale również rodzicom w ramach podziękowania za trud wychowania i przygotowanie przyjęcia weselnego, gościom przy nakryciu talerza, zamiast pospolitych winietek z imieniem i nazwiskiem, drużbą, którzy „odwalili” kawał dobrej roboty przed i w trakcie przyjęcia weselnego, zespołowi grającemu lub firmie cateringowej, którzy przyczynili się w największym stopniu do uświetnienia waszego dnia. Osób, którym należałoby podziękować jest wiele, dlatego też takie oryginalne statuetki z własnym tekstem są bardzo miłym gestem, który długo pozostanie w waszej pamięci i wszystkich obdarowanych.

prezenty dla Państwa Młodych

W pierwszej kolejności taka statuetka to bardzo miły, spersonalizowany prezent dla młodej pary, która pewnie i tak w większości dostanie stos kartek z życzeniami i bukietów kwiatów. Natomiast taka statuetka jest bardzo miłą odmianą, gdyż można ją zamówić w jakim się żyźnie podoba kształcie i kolorze oraz ze specjalną dedykacją od gości weselnych. Na rynku pojawiło się w ostatnich czasach bardzo wiele firm trudniących się właśnie w tego typu – oryginalnych prezentach. Takie trofeum to nie tylko rzecz wykonana ze szkła, może to być również drewno. Spersonalizowane skrzynki np. na wino ze specjalnymi ślubnymi życzeniami wypalonymi na jednej ze ścianek skrzyneczki, czy drewniany kuferek na biżuterię również ze specjalną dedykacją są bardzo miłą odskocznią od tradycyjnych prezentów. Dla bardziej wtajemniczonych dobrym wyjściem jest np. wybranie takiej statuetki, która będzie swym wyglądem pasować do wnętrza mieszkania w którym para młoda zamierza zamieszkać.

drewniana szkatułka na prezent dla Państwa Młodych

Porcelanowe serduszka z inicjałami państwa młodych również mogą być miłym prezentem:

porcelanowe serca z inicjałami

Kolejnym bardzo oryginalnym przeznaczeniem statuetki jest przekazanie jej rodzicom podczas oficjalnych podziękowań w czasie tzw. „oczepin” na weselu. Wiele firm wykonujących takie statuetki, np. na szkle oprócz waszych słów podziękowania może też umieścić laserowo grawerowane wasze wspólne zdjęcie. Taki upominek, postawiony na komodzie w mieszkaniu będzie na pewno lepszym i dłużej utrzymującym miłe wspomnienia podarunkiem jak np. kwiaty, które szybko zwiędną i zostaną po prostu wyrzucone.

podziękowanie dla rodziców.

Coraz więcej młodych par dąży do tego, aby prezenty dla gości były bardziej oryginalne niż znane już czekoladki, migdały czy aniołki. Państwo młodzi starają się, aby dzień ich ślubu na dłużej pozostał w pamięci przybyłych gości. Dlatego też starają się zamówić statuetki z podziękowaniami w stylu dla „wzorowego Gościa wesela” lub bardziej spersonalizowane odgrywające rolę typowych winietek, np. order-dopinka dla każdego gościa z imieniem i nazwiskiem, odznaczenie za np. „uczestnictwo w przyjęciu weselnym”.

Uwieńczeniem góry torta również mogą być statuetki w np. dwuznacznej sytuacji i z wiernym odzwierciedleniem waszych twarzy i postury. Wiele cukierni potrafi zdziałać takie cuda, że aż dziw bierze jak można z kawałka cukru i lukru zrobić wierne odzwierciedlenie ludzkich postaci, a zwłaszcza rysów twarzy. Taki tort, zamówiony na specjalne życzenie będzie nie lada atrakcją dla wszystkich gości, a sesja zdjęciowa was i waszych figurek z torta może być naprawdę ciekawa.

statuetki Państwa Młodych na tort

statuetki Państwa Młodych

Do dekoracji stołu państwa młodych również można wykorzystać ciekawą statuetkę z żartobliwą dedykacją, w kolorystyce odpowiadającej wystrojowi sali weselnej oraz w zabawnym, przykuwającym wzrok kształcie. Zarówno stół państwa młodych, jak i osoby przy nim zasiadające muszą błyszczeć, dlatego zarówno kompozycja kwiatowa jak i taki dodatek w postaci statuetki z dedykacją będzie ciekawym elementem całości wystroju.

stół Państwa Młodych

statuetka na stół Państwa Młodych

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.