Ślub i wesele w Święta Wielkanocne

Każdy z nas chciałby mieć ślub i wesele jak z bajki. Wiosna jest jedną z najpiękniejszych pór roku w której wszystko rozkwita, budzi się dożycia z zimowego snu. Dlatego też ślub w tak pięknej scenerii będzie również piękny i niezapomniany. Biorąc pod uwagę dostępność różnego rodzaju kwiatów, owoców można wybierać i nie martwić się zbytnio o finanse, gdyż takie inwestycje na pewno będą tańsze jak w zimie. Wielkanoc to również jeden z najważniejszych dni w roku każdego chrześcijanina i nie tylko, ponieważ są to tak piękne święta, że nawet ludzie nie wierzący celebrują je. Dla chrześcijan to dzień w którym Jezus Chrystus odniósł zwycięstwo nad śmiercią, bardzo znaczące i symboliczne to wydarzenie.

Wiosna i święta wielkanocne to również dobry moment do zorganizowania bardzo modnego ostatnio wesela w plenerze. Podejmując takie przedsięwzięcie na pewno należy wcześniej „poszperać” w internecie, popytać wśród rodziny i znajomych aby wybrać profesjonalną firmę wynajmującą namioty i organizującą plenerowy catering. Organizując wesele w plenerze nie ma miejsca na różnego rodzaju niepowodzenia. Pocieszające jest jednak to, iż firmy, które zajmują się tego typu przyjęciami są do tego bardzo dobrze przygotowane. Rozpoczynając od odpowiadającego nam gabarytowo śnieżnobiałego namiotu, najlepiej z oknami, przez namiot zawierający klimatyzatory lub nagrzewnice powietrza, po agregat prądotwórczy (gdyż to wszystko zależy od tego czym dana firma dysponuje). Podpisując umowę zwróćcie uwagę również na to, czy w cenie wynajmu znajduje się: rozłożenie i złożenie namiotu wraz z podłogą, oświetlenie oraz dekoracja ścian i stołów.

Planując ślub i wesele w Wielkanoc można nawiązać w menu do tradycyjnego, świątecznego śniadanka, podając np. żurek z jajkiem w tzw. czarkach (chlebkach z pokrywką upieczonych specjalnie na tą okazję). W dekoracjach stołów czy ścian również można nawiązać do świąt, zarówno kolorystyką jak i elementami, symbolizującymi święta, np. wiosenne kolory, typu soczysta zieleń, połączona z żywym żółtym, świeże kwiaty, piórka, kurczaczki czy szare zajączki. Natomiast jeśli zdecydujemy się już na organizację przyjęcia weselnego w terenie, upewnijmy się, że firma cateringowa posiada doświadczenie w pracy w tego typu warunkach, oraz, co będzie dodatkowym atutem dysponuje odpowiednią liczbą: stołów, krzeseł, sztućców i całej niezbędnej zastawy.

Święta Wielkanocne są na prawdę pięknym, symbolicznym czasem na zawieranie związków małżeńskich, ale zarówno wiosna jak i lato i zima mają swoje uroki, dlatego to tylko od was samych zależy którą porę wybierzecie.

My ze swej strony, pragniemy wszystkim Państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia właśnie z okazji zbliżających się, pięknych Świąt Wielkiejnocy, dużo zdrowia, wielkiej miłości i wytrwałości.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.