Ślub i przyjęcie weselne w Noc Sylwestrową

Coraz częściej przygotowujące się pary do swojego ślubu i przyjęcia pytają o możliwość zorganizowania wesela w noc sylwestrową. O ile ze ślubem w kościele dnia 31 grudnia nie byłoby problemu, o tyle znalezienie konkretnej sali weselnej na tą uroczystość może być nie lada wyzwaniem. Większość restauracji, domów weselnych czy wiejskich remiz organizuje w noc sylwestrową właśnie Sylwestra. Trzeba mieć wielkie szczęście i w miarę wcześniej rozpocząć poszukiwania lub najlepiej odrazu dokonać rezerwacji sali, która nas interesuje.

Na pewno ciężko będzie zarezerwować salę na poczet wesela parę miesięcy przed końcem grudnia. Nowożeńcy planujący ślub w takim dniu przygotowania do niego czynią już nawet parę lat wcześnie, aby wszystko dopiąć na „ostatni guzik”. Pomysł zorganizowania przyjęcia weselnego w dniu 31 grudnia ucieszy na pewno naszą rodzinę i znajomych, gdyż poinformowani o tym fakcie nieco wcześniej nie muszą już szukać innych ofert sylwestrowych, gdyż będą mieć wesele i sylwestra w jednym.

Atrakcje towarzyszące nocy sylwestrowej i przyjęciu weselnemu też mogą być podobne. Czyż pokaz sztucznych ogni, czy puszczanie płonących lampionów przez uczestników przyjęcia w śnieżnej aurze nie wygląda pięknie? A np. przejazd zaprzęgiem konnym na saniach z pochodniami z kościoła do sali weselnej, to nie lada atrakcja dla gości jak i samych nowożeńców. Zdjęcia w śnieżnej scenerii będą równie piękne, a wspomnienia atrakcji i kuligu na pewno na długo zostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Tak wspaniałe atrakcje, jak kulig dla gości weselnych można zorganizować, ale pod warunkiem sprzyjającej pogody, najlepiej z obfitymi opadami śniegu. Jednak tego niestety nie da się przewidzieć, dlatego należy pomyśleć również o alternatywie, np czekającym w pogotowiu pięknie udekorowanym samochodzie np. w stylu retro. Bądźcie jednak zawsze pełni nadziei, że wszystko się uda i będzie tak jak sobie wymarzyliście. Tego Wam wszystkim serdecznie życzymy.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.