Sesje zdjęciowe pod wodą – coraz bardziej popularne

Twój ślub i przyjęcie ma być oryginalne i inne niż wszystkie? Jeśli tak to podwodna sesja zdjęciowa to coś dla was. Podwodne ujęcia są pełne ekspresjonizmu i tajemniczości. A wrażenia rodziny i znajomych oglądających później takie zdjęcia … bezcenne. Na pewno nie daleko waszego miejsca zamieszkania znaleźć można różnego rodzaju akweny wodne, baseny czy jeziora w których tafla wody jest przeźroczysta i umożliwia wykonanie takiej sesji. Zdjęcia wykonane pod wodą są nie tylko piękne, ale i bardzo romantyczne i czasami warto się zamoczyć, żeby później oglądać wspaniałe efekty.

Wasza chęć i entuzjazm to nie wszystko, trzeba dobrze poszukać aby znaleźć dobrego fotografa, który ma już doświadczenie w tego typu sesjach. Musi być nie tylko on, ale i sprzęt dobrze przygotowany, aby sprostać wymaganiom podwodnego świata.

Taką sesję najlepiej zaplanować parę dni po ślubie, gdyż w dniu ślubu niełatwo byłoby szybko wysuszyć suknię i zrobić drugi raz niepowtarzalną fryzurę. Dodatkowo do takiej sesji fotograficznej potrzebny jest cały sztab profesjonalistów, od wizażystki i fryzjerki zaczynając, po płetwonurków do asysty i na drugim fotografie kończąc.

Czasami warto zrobić coś zwariowanego, a jeśli posiadacie równie zwariowanych znajomych, dobrym pomysłem może być zaproszenie ich na taką sesję i wspólnie z nimi spędzenie tych paru pięknych chwil pod wodą. Wspomnienia z takiej sesji na pewno na długo pozostaną w pamięci waszej i waszych znajomych.

Patrząc na kogoś, kto jest pod wodą ma się wrażenie jakby czas spowalniał. Wasza sesja ślubna może mieć również taki podtekst spowolnienia, zatrzymania na dłuższy czas tych pięknych chwil oraz waszej wielkiej miłości, jaką w tym momencie się darzycie i jaką chcielibyście zachować na całe życie.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.