Sala weselna i konferencyjna – coraz bardziej popularna

Jeszcze parę lat wstecz większość przyjęć weselnych czy innych większych uroczystości odbywało się w domu weselnym, remizie strażackiej, czy po prostu w domu. Natomiast konferencje czy sympozja odbywały się w siedzibie firmy lub na uczelniach w specjalnych salach konferencyjnych. W dzisiejszych czasach Hotel to zaplecze zarówno noclegowe, restauracyjne, jak i konferencyjne. Większość hoteli posiada również sale bankietowe w których można zorganizować nie tylko różnego rodzaju imprezy okolicznościowe ale i szkolenia i konferencje. Nasza sala balowa spełnia właśnie wszystkie te kryteria. Każdy dobry hotel, taki właśnie jak nasz potrafi w sposób kompleksowy i na najwyższym poziomie obsłużyć swoich gości.

Wszelkiego rodzaju imprezy takie jak eventy integracyjne, wesela, imieniny, szkolenia, konferencje czy narady można w nim zorganizować i co najważniejsze w bardzo dobrych cenach. W czasach, gdzie wszyscy się gdzieś śpieszą, biegną i nie mają czasu na nic takie zorganizowanie przyjęcia w jednym miejscu z pełną profesjonalną obsługą jest bardzo dużą oszczędnością czasu i pieniędzy. Jeden obiekt, który zapewni miejsce noclegowe dla uczestników, śniadania, obiady oraz, co bardzo często się zdarza kolację bankietową z obsługą DJ-a, zabawami integracyjnymi lub aktywnym wypoczynkiem zorganizowanym poza obiektem hotelowym. W okolicy naszego obiektu mamy wiele interesujących miejsc w których zorganizować możemy różnego rodzaju atrakcje dla naszych gości. Jednym z piękniejszych miejsc jest oczywiście Ojcowski Park Narodowy, Pieskowa Skała oraz wszelkiego rodzaju dolinki otaczające nasz hotel.

Plusów organizacji przyjęcia czy konferencji w hotelu jest dużo więcej, min. profesjonalna obsługa, pełny wachlarz dań do wyboru, dekoracja sali, wyposażenie w rzutnik, flip-chart, ekran, laptop, oraz, jedno z najważniejszych to brak zamartwiania się kto posprząta po imprezie.

Wszystkim Państwu życzymy trafnych wyborów i oczywiście zapraszamy do zorganizowania przyjęcia lub konferencji w jednej z naszych sal w Łokietku.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.