Rozpoczynamy przygotowania do ślubu – od czego zacząć

Nie jedna przyszła Panna Młoda, już jako mała dziewczynka wie jak wyglądać będzie jej suknia ślubna, bukiet, jak udekorowany będzie samochód i sala weselna. Dlatego też te wszystkie artykuły ślubne i weselne odgrywają tak dużą rolę w dopełnieniu tego jedynego w swoim rodzaju, najpiękniejszego dnia w życiu. Ozdoby i dekoracje ślubne to nie tylko dodatki, ale ważne elementy całości, budujące nastrój i zapewniające efekt, który pamiętamy do końca życia.
Pierwszym i jednym z najważniejszych etapów przygotowania dnia ślubu jest na pewno wybór i zarezerwowanie sali weselnej.

sala weselna z różem

Podczas poszukiwań sali weselnej trzeba zwrócić szczególną uwagę na parę istotnych spraw min.: wielkość sali – czy uda nam się pomieścić tyle gości ile byśmy chcieli, wygląd sali – czy odpowiada naszym gustom, menu weselne, dodatkowe opłaty, jakie musimy ponieść – np. „korkowe” no i oczywiście interesujący nas termin przyjęcia weselnego. Sala weselna to nie tylko biel i odcienie ecri, równie pięknie wygląda np. w brązie. Na ciemniejszym tle to Wy – państwo młodzi będziecie lśnić:

sala weselna w brązie

To od was zależy czy zapragniecie mieć salę bogato dekorowaną z pięknie zasłanymi stołami i wysokimi kompozycjami:

wymarzona sala weselna

Czy też postawicie na pełną minimalistykę i delikatny akcent kwiatowy:

skromna sala weselna

Menu weselne może być równie wyszukane jak sala weselna i podane elegancko na szwedzkim stole:

menu weselne - stół szwedzki

menu weselne - stół szwedzki owocowy

Jeśli mamy już zarezerwowaną salę, najlepiej rozpocząć poszukiwanie zespołu, bądź DJ’a, co w dzisiejszych czasach staje się coraz modniejsze. Zespół weselny najlepiej wybrać już sprawdzony, który grał już na jakimś przyjęciu na którym mieliśmy przyjemność się bawić lub polecony przez znajomych lub rodzinę.

zespół weselny .

DJ na wesele.

Następnym etapem, po powyższych – prawie najważniejszych pozostaje: wybór samochodu lub innego pojazdu, jakim pojedziemy do ślubu – w tym miejscu mogę podpowiedzieć, iż pięknie wygląda Para Młoda udająca się do kościoła bryczką, zaprzęgniętą do paru koni, widok jest bajeczny, a i zdjęcia piękne.

bryczką do ślubu

Ostatnimi czasy modne stały się samochody retro do ślubu:

samochód retro do ślubu

samochód retro - cadillac.

Następnie wybór fotografa, kamerzysty, fryzjerki, makijażystki, zaproszeń, zawieszek na butelki, wybór firmy dekorującej lub po prostu wybór konsultanta ślubnego, który zajmie się wszystkim za Was.

Dekoracje, ozdoby ślubne, piękna, klimatyzowana sala i 1000 innych rzeczy, które spoczywają na Waszych głowach, przerażające?! Wcale nie, wiele z tych rzeczy możecie powierzyć nam. Dobierzemy najlepsze ozdoby ślubne, zaprojektujemy oryginalne dekoracje weselne, podpowiemy jak uniknąć pomyłek i wiele innych bardzo istotnych spraw, jakie czyhają na Was przed tym najważniejszym dniem.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.