Przypinki ślubne – miła pamiątka dla Gości

Era balów z kotylionami w klapie marynarki czy na balowej sukni już dawno minęła, ale modne stały się teraz kolorowe przypinki z umieszczoną datą ślubu i imionami nowożeńców. Przypinki takie są bardzo miłym upominkiem dla gości, które już po wszystkich uroczystościach przywołują piękne wspomnienia z tak wielkiego dnia. Taki mały element, a może znaczyć wiele. Wypisane na nim Wasze imiona i data ślubu oraz kolorystyka dobrana pod kolor dekoracji sali to niebanalne urozmaicenie przyjęcia. Technologia tak poszła do przodu, że w tym momencie pary młode umieszczają nawet na przypinkach swoje wspólne zdjęcie. Firmy trudniące się wykonaniem takich przypinek mają „pełne ręce roboty”, ponieważ są one wykorzystywane nie tylko na przyjęciach weselnych, ale na różnego rodzaju balach, studniówkach oraz imprezach integracyjnych.

Modne ostatnimi czasy tzw. kinder bale również zaczęły wykorzystywać przypinki dla wszystkich uczestników z napisem ” Jestem Gościem na urodzinach Julii”, czy „Super przyjecie u Kacperka”. Podczas takich balów trzeba jednak uważać na agrafki zamontowane na przypinkach i wybierać takie, które mają bezpieczne zapinanie – trudne do rozpięcia się. Najlepiej, aby taka przypinka zapięta została przez osobę dorosłą i ze skomplikowanym zapięciem, którego malec nie rozpracuje sam.

Wiele firm projektowych tworzy ostatnimi czasy takie przypinki, ale wyglądem przypominające dawne kotyliony. Czyli plakietka – jak wyżej z imionami i datą ślubu, ale do tego jeszcze np. koronkowe ozdobienie z dwoma dłuższymi szarfami w kolorze pasującym do wystroju sali. Takie małe ozdobniki, a wprowadzają tak wiele koloru i radości. Natomiast po latach mając taką pamiątkę w domu przypomnieć sobie można te piękne chwile spędzone wśród rodziny i znajomych.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.