Profesjonalny fotograf i kamerzysta – to wspaniałe chwile uwiecznione dla Was i potomności

Magiczne chwile Waszego ślubu i przyjęcia szybko ulecą z pamięci. Ważne jest więc to, aby zdobyć dobrego fotografa i kamerzystę, aby w przyszłości można było otworzyć album ze zdjęciami lub włączyć film i powspominać. Rozpoczynając poszukiwania, warto najpierw pooglądać albumy lub płyty znajomych czy rodziny. Może znajdziecie coś godnego uwagi i wybierzecie tego samego specjalistę. Warto też poszperać w internecie, bardzo dużo propozycji i ofert można znaleźć na portalach i forach ślubnych.

Profesjonalny fotograf umie zrobić piękne zdjęcie w kościele, na sali, przed domem weselnym, niestraszne mu warunki atmosferyczne, deszcz, śnieg czy słońce:

Mosteiro Dos Jeronimos, Lisbon

Profesjonalny fotograf powinien posiadać bogaty warsztat i odpowiednie umiejętności. Sprawna reakcja i szybka ocena sytuacji to również atuty dobrego fotografa. Wyczucie smaku i zasady savoir vivre-u są również niezbędne w pracy fotografa i kamerzysty.

Pani Młoda w kościele

Kiedy już wybraliśmy odpowiedniego specjalistę dobrze jest zastanowić się nad stylem naszych fotografii. Najmodniejsze są zdjęcia w sepii lub czarno-białym kolorze. Wszelkie elementy retro towarzyszące oprawie ślubu są w tym momencie na topie.

starodawne fotografie w sepii

czarno białe zdjęcie Państwa Młodych

Pani Młoda w sepii

czarno-białe zdjęcie Młodej Pary

Oprócz zjawiskowych zdjęć w kościele i sali weselnej bardzo duże znaczenie ma zrobienie pięknej sesji plenerowej. Na krajobraz takiej sesji (jeśli macie taka możliwość) wybrać można brzeg morza, gdzie ty i on w blasku zachodzącego słońca spędzicie jedne z najcudowniejszych chwil, a fotograf uwieczni to dla was.

sesja zdjeciowa nad morzem.

sesja zdjęciowa na Krecie

Sesja zdjęciowa na łące czy wśród łanów zbóż może być równie oryginalna jak ta nad morzem czy na zamku.

sesja zdjęciowa na łące z koniem.

sesja zdjęciowa wśród łanów zbóż.

Życzę Wam powodzenia w poszukiwaniu najodpowiedniejszych specjalistów, którzy stworzą Wam wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.