Podziękowania dla Gości weselnych – miły gest ze strony Państwa Młodych

Podziękowanie dla Gości weselnych to bardzo miły gest ze strony Państwa Młodych. Coraz więcej par decyduje się na takie zrekompensowanie obecności i podziękowanie za otrzymany od gości prezent. Na rynku możemy znaleźć wiele różnych ciekawych rozwiązań, począwszy od pralinek i migdałów w czekoladzie na kawałkach tortu w pięknym pudełeczku kończąc. Dobrze jest, gdy upominek taki nawiązuje np. wyglądem do otrzymanych wcześniej zaproszeń lub do zawieszek na alkohol. Najpopularniejsze są nadal pudełeczka lub pocztówki z tekstem podziękowania, ale równie popularne i ciekawe kawałki tortu weselnego, dla gości, którzy nie mogli już go zjeść z racji obfitych wcześniejszych dań.

Wszelkie upominki najczęściej położone są obok nakrycia na stołach gości, aby każdy wiedział, że to właśnie dla niego. Jedna z naszych ostatnich par miała bardzo ciekawy pomysł na podziękowanie, a mianowicie pięknie zapakowane miodki – na słodką część dalszego życia.
Kolejnym, równie trafionym podarunkiem są zdjęcia gości z przyjęcia weselnego, które wykonuje i wywołuje na miejscu fotograf. Taką miłą pamiątkę najlepiej wręczać gdy goście wychodzą z przyjęcia, jest wtedy też możliwość do wymienienia się wrażeniami z całego dnia.

Bardzo miłe ze strony Państwa Młodych jest publiczne wystąpienie i podziękowanie wszystkim gościom za przybycie i wręczone prezenty. Najlepiej przygotować coś wcześniej, parę słów od siebie, aby przybyli goście poczuli się docenieni i wyróżnieni.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.