Podróż poślubna first minute czy last minute?

Przezorni Państwo Młodzi rozpoczynając przygotowania i załatwiając formalności wśród wielu spraw zastanawiają się również nad swoją podróżą poślubną. Jest to często bowiem podróż ich życia, nie będąc jeszcze rodzicami, żyjąc wielką miłością do siebie na wzajem mogą oddać się w ręce „szaleństwa” i spędzić najpiękniejsze chwile swojego życia. Niektórzy jednak wyboru miejsca podróży dokonują tuż po weselu, gdyż zaopatrzeni są wtedy w pokaźną ilość gotówki, którą mogą dysponować wybierając cel podróży oraz mając na uwadze inne cele, takie jak dom, mieszkanie, meble, sprzęty gospodarstwa domowego itp.

first minute 1

Oferta first minute przeznaczona jest przede wszystkim do ludzi przezornych, którzy chcą mieć „głowę spokojną” i nie myśleć czy załapią się jeszcze na jakąś ofertę last minute w dobrej cenie czy już nie. Mają też większy komfort, gdyż wybierają z pełnej oferty biura, a po przeanalizowaniu paru miejsc mogą wybrać najpiękniejszy pokój z najcudowniejszymi widokami. Jeśli Państwo Młodzi są już zdecydowani na ślub, przyjecie i dalszą wspólną drogę życia najlepszym wyjściem dla nich jest oferta first minute, gdyż wybierając cel podróży poślubnej w grudniu, która ma się odbyć np. w sierpniu mogą znaleźć naprawdę bardzo dobrą ofertę i to w bardzo niskiej cenie. Ceny takich ofert w miarę zbliżania się sezonu „idą” w górę, aż do momentu, gdy w samolocie pozostaje tylko parę miejsc wtedy zaczyna się oferta last minute. Nie każdy z nas jest takim szczęściarzem i już w grudniu wie w jakich dniach będzie miał urlop w sierpniu, dlatego dla takich osób oferta last minute jest jak najbardziej wskazana.

Oferta last minute może i jest tańsza jak w sezonie ale wybór miejsc i hoteli z dobrą ofertą turystyczną jest bardzo ograniczony. Często wyjeżdżając w miejsce z oferty last minute możemy się nieco rozczarować wyglądem i warunkami nieco odbiegającymi od rzeczywistej oferty katalogowej.

last minute1

Każdy z nas spotkał się już pewnie z ładnie wyglądającą ofertą w katalogu a nieco innym stanem faktycznym po przybyciu na miejsce. Oczywiście istnieją takie firmy, które proponują dobre oferty w bardzo niskich cenach i oby takie tylko wam się trafiały, jeśli już musicie z nich korzystać. Oferta last minute jest korzystną dla ludzi, którzy o terminie swego urlopu wiedzą parę tygodni, albo nawet parę dni przed jego rozpoczęciem. Tak niestety zdarza się coraz częściej, zwłaszcza w wielkich korporacjach, gdzie plany urlopowe tworzone są na ostatnią chwilę, gdyż tu liczy się praca, praca i tylko praca.

last minute2

Planując urlop na ślub i przyjęcie pomyślcie również o urlopie po tym wielkim dniu, po to tylko żeby odpocząć po trudach przygotowań do ślubu albo właśnie na odbycie wymarzonej podróży poślubnej.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.