Parasolka – super pomysł na motyw przewodni Waszego wesela.

Motyw przewodni nie jednokrotnie spędza sen z powiek nie jednej pannie młodej. Wdzięczna parasolka może być zarówno interesującym pomysłem na motyw przewodni jak i bardzo praktycznym przedmiotem w dniu waszego ślubu. Każdy marzy o pięknej, słonecznej pogodzie w tym wielkim dniu, jednak nadmiar promieni słonecznych też może źle wpływać na wasze samopoczucie jak i na makijaż, a w sytuacji gdy nagle zaczyna padać deszcz parasolka jest tu bardzo pożądanym przedmiotem. Jeśli nawet nie będziecie jej potrzebować dobrze jest mieć ją w bagażniku, „a nóż” się przyda.

Brzydka pogoda może zepsuć nawet najtrwalszą fryzurę i najtrwalszy makijaż, dlatego warto wziąć ze sobą parasol.

parasolka w czasie niepogody

A jeśli już zdecydujecie się wykorzystać ją jako motyw przewodni, postarajcie się dopasować ją do stylu sukni ślubnej, jeśli posiada wstawki koronkowe, parasolka z koronki będzie tu jak najbardziej na miejscu, jeśli twoja kreacja jest ze zwiewnych tiuli, poszukaj takiej parasolki, która w swoim składzie również będzie miała wstawki zwiewnego tiulu.

koronkowa parasolka do ślubu

Parasolki można wykorzystać w wielu wersjach, np. jako element winietek przy nakryciu talerza, czy dodatek do bukietu panny młodej, butonierki pana młodego i drużbów.

parasolowe dekoracje z kwiatami

parasolki w bukiecie

Bardzo modnym ostatnio akcentem dekoracji jest odwrócona parasolka, upięta pod lampą, tworząca piękny lampion. I tutaj właśnie manipulować możemy wzorami i kolorami parasolek, zwracając uwagę na kolor przewodni jaki sobie wybraliście.

dekoracje podświetlonymi parasolkami

Parasolka to nie tylko wspaniały pomysł na dekorację sali weselnej, to również super pomysł na udekorowanie kościoła, szpaler parasolek z pod spodu podświetlonych świecami to bardzo interesujący efekt, a jeśli do parasolek dopniemy żywe kwiaty to będzie naprawdę cudnie.

parasole w szpalerze

Jeśli na waszym weselu macie tzw. candy-bar, czyli stół słodkości rodem z Ameryki, to „wywrócone” do góry nogami parasoli i wypełnione słodyczami nad takim stołem będą nie lada atrakcją nie tylko dla najmłodszych uczestników waszego wesela. A kolorowe babeczki z parasolkami, na pewno będą smakowicie wyglądać.

słodkości na weselu z parasolką.

Na stołach gości nie może zabraknąć oczywiście parasolek koktajlowych, a jako podziękowanie można zorganizować, mini parasolki na breloczku, które na pewno wszystkim się przydadzą, a przez długi czas przypominać będą o was i waszym weselu.

koktajlowe parasolki

Istnieją takie firmy, które mogą wykonać dla was bardziej spersonalizowane prezenty dla gości, np. z waszymi inicjałami i datą waszego ślubu lub połączenie winietki z prezentem dla gości, w takim wypadku to właśnie na parasolce mogą znaleźć się imiona i nazwiska gości.

Państwo młodzi, którzy jeszcze bardziej chcą uwydatnić motyw przewodni, mogą podczas przyjęcia zatańczyć „Deszczową piosenkę” – „Singin’ in the Rain” oczywiście z trzymaną w ręku parasolką.

Deszczowa piosenka z parasolką

W dekoracji sali weselnej można również wykorzystać mini – koronkowe parasolki porozwieszane, gdzie się tylko da, a na szczycie torta umieścić możecie figurki państwa młodych oczywiście pod parasolem. Piękne dekoracje wychodzą również z połączonych ze sobą parasolek, tworząc koronkowe kaskady.

dekoracje z parasolkami

Wybierając parasolki i ich kolory pamiętajcie, aby zachować spójność, aby parasolki pasowały również do stylu twojej sukni ślubnej.

parasolka pasująca do stylu sukni

Sesja zdjęciowa z parasolkami to również gratka dla niejednego fotografa, a dla was wspaniałe wspomnienia z tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

sesja zdjęciowa z parasolką

sesja zdjęciowa pod parasolem.

Pani młoda na zdjęciach z parasolką wygląda pięknie i na pewno niebanalnie.

Pani Młoda pod parasolką

A zdjęcie z druhnami i parasolkami również będzie wspaniałe.

Panna Młoda z druhnami i parasolkami

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.