Oryginalne atrakcje weselne a budżet finansowy gospodarzy

Jak każda prawie bajka zaczyna się od słów „Dawno, dawno temu” tak też możemy powiedzieć, że w większości przypadków jest,że całość kosztów weselnych pokrywają rodzice państwa młodych. W dzisiejszych czasach coraz częściej to przyszli małżonkowie sami planują budżet weselny. W dobrej sytuacji są ci, którzy już w momencie podjęcia decyzji o ślubie i weselu dysponują środkami finansowymi na ten właśnie cel. Niestety tak zdarza się coraz rzadziej, a państwo młodzi coraz częściej wspomagają się dodatkowymi kredytami i pożyczkami, żeby tylko uświetnić ten swój jeden z najważniejszych dni życia. Czasami więc warto zastanowić się czy powiedzenie „zastaw się a postaw się” jest w tym momencie opłacalne, czy nie lepiej zrobić mniejsze, kameralne przyjęcie jak wielkie wesele na 200 osób?

anioły na szczudłach

Utworzyło się bardzo wiele firm oferujących różnego rodzaju atrakcje weselne, oprócz foto-budek, aniołów na szczudłach i lampionów szczęścia, o których pisałam w poprzednich artykułach, bardzo modne ostatnio stały się kule śnieżne. Kule te mogą być wykorzystane podczas różnego rodzaju imprez, nie tylko przyjęć weselnych. Ale taka atrakcja podczas np. pięknego lata to nie lada niespodzianka, gdyż zdjęcia w śnieżnej scenerii mogą być naprawdę piękną pamiątką zarówno dla pary młodej jak i wszystkich gości. Kiedy wasze wesele odbywa się w zimie to również wspaniałe nawiązanie do pory roku, a dla najmłodszych uczestników przyjęcia super zabawa.

fotobudka

Zasada działania śnieżnej kuli jest bardzo prosta, do wnętrza wchodzi się otwierając dwa zamki błyskawiczne, a wewnątrz czeka już na nas np. Święty Mikołaj z całą masą sztucznego śniegu, w środku może być też bryczka do której mogą zasiąść państwo młodzi, gdyż wielkość i wysokość kuli oraz odpowiednie tło zależą tylko i wyłącznie od upodobań nowożeńców.

lampiony

Każda z dodatkowych, oryginalnych atrakcji, która uświetni wasze przyjęcie jest dość obciążająca finansowo, dlatego przed dokonaniem wyboru należy dobrze przekalkulować budżet jakim dysponujecie i zamówić coś odpowiedniego do zasobności portfela.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.