Organizacja przyjęcia weselnego – o czym nie zapomnieć

Przyszli Państwo Młodzi rozpoczynając planowanie ślubu i przyjęcia weselnego marzą, aby ten dzień był najpiękniejszy zarówno dla nich samych jak i dla wszystkich gości. Jeśli przygotowania do tego ważnego dnia rozpoczną się w miarę wcześnie nie ma powodu do zmartwień, gorzej jest jednak, jeśli zostało niewiele czasu a jest jeszcze parę rzeczy do załatwienia i zaczynają się tzw. gorączkowe przygotowania. Podczas właśnie takich przygotowań może umknąć wiele istotnych spraw. Dobrze jest, gdy obsługa restauracji lub domu weselnego w której zarezerwowaliśmy salę pomaga też w wyborze orkiestry, Dj-a, atrakcji weselnych, dekoracji, fotografa czy kamerzysty. Taki rodzaj pomocy jest wskazany, gdy zostało nam niewiele czasu do tego wielkiego dnia.

Dodatkowym atutem mogą być również wszelkiego rodzaju atrakcje proponowane przez właściciela lokalu, które zagwarantują wspaniałą zabawę i pamięć gości w nich uczestniczących. Różnego rodzaju pokazy barmańskie, fajerwerków czy fontanny czekoladowe zostawią na pewno miłe wspomnienie udanej zabawy weselnej.

sztuczne ognie na weselu

fontanny czekoladowe na wesele

Przed dokonaniem wyboru sali weselnej należy przeliczyć mniej więcej liczbę osób, gdyż to od niej zależeć będzie wybór wielkości sali. Lokalizacja sali weselnej też jest bardzo istotną kwestią, ponieważ błogosławieństwo przyszłych Państwa Młodych przez rodziców odbywa się przeważnie w domu Panny Młodej, dlatego też dobrze jest, aby sala była gdzieś niedaleko.

dom weselny

Jeśli mamy wiele gości przyjezdnych z różnych części Polski jak i świata, to dobrze byłoby zarezerwować salę z zapleczem noclegowym. Przy okazji organizacji wesela na pewno pokoje dla gości weselnych będą liczone w specjalnej cenie.

Pokój dbl - Hotel Łokietek

Po dokonaniu rezerwacji odpowiadającej nam sali weselnej dobrze byłoby ustalić wszelkie szczegóły z organizatorem, aby w tym wielkim dniu nie było żadnych pomyłek czy niedomówień. Ważną kwestią w tym momencie jest obdarzenie organizatora pełnym zaufaniem, dlatego przy wyborze sali zwracajmy również na to naszą uwagę.

rozmowy na temat ślubu i wesela

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.