Obuwie Panny Młodej, czyli istotny detal.

Jakie obuwie wybierzecie, aby wkroczyć na nową drogę życia zależy tylko i wyłącznie od was. Należy jednak pamiętać, aby wybrane buty były wygodne, piękne i pasujące do stylu waszego wesela. Ślubne obuwie jest elementem podkreślającym ślubną stylizację panny młodej, dlatego jego wybór jest tak ważny. Rozpoczynając poszukiwania tych jedynych w swoim rodzaju pantofelków, zróbcie to odpowiednio wcześniej, gdyż dobrze jest pochodzić w nim nieco wcześniej, chociaż po pokoju a i podczas mierzenia sukni ślubnej będą niezbędne, w celu dopasowania jej długości.

Buty do ślubu wcale nie muszą być zakupione w typowych ślubnych salonach. W wielu sieciowych sklepach, małych butikach lub galeriach handlowych znajdziecie dużo ciekawsze wzory i to w naprawdę dobrych cenach.

ślubne buty

Sztampa białych butów, ubranych tylko raz w dniu ślubu odchodzi na szczęście w niepamięć. Liczne grono przyszłych panien młodych stawia na wygodną elegancję, którą można się cieszyć również po weselu. Coraz częściej wybieramy obuwie stylem i kolorem nawiązujące do naszego wesela, a bliżej do motywu przewodniego naszego wesela.

różnokolorowe buty do ślubu

Jeśli, np. w dekoracji sali lub bukiecie króluje kolor chabrowy lub zielony to i pięknie będą wyglądały szpilki na naszych nogach w takim kolorze.

chabrowe buty do ślubu

zielone buty  z serduszkami do ślubu

Jeśli kolorem przewodnim waszego ślubu i wesela jest pomarańczowy lub koralowy to również i tu możecie zaszaleć, wykorzystując takie zestawienia kolorów w bukiecie i kolorze waszych butów.

pomarańczowy kolor przewodni na Twoim weselu

A gdy uchyli się nieco rąbek waszej sukni i ukaże się gościom taki pantofelek, będzie to na pewno dobrze świadczyło zarówno o waszym modowym guście jak i o waszym charakterze i temperamencie.

ślubne obuwie i dodatki

Wybierając krój oraz kolor nie zapomnijcie o wygodzie i wysokości obcasa. Jeśli przyzwyczajone jesteście do niezbyt wysokich szpilek, tak około 4 cm, nie zmieniajcie diametralnie gustów na ten dzień, bo „tak wypada” i nie kupujcie 11 cm szpilek, bo zamiast dobrej zabawy będziecie myślały tylko o tym, żeby zmienić jak najszybciej na wygodniejsze.

buty na szpilce ok. 4cm z materiałem woalkowym do ślubu

Jeśli zabierzecie ze sobą drugą parę – na przebranie, pamiętajcie, aby też miała obcas dopasowany do długości sukni, gdyż ciągnąca się po parkiecie suknia będzie wyglądać nieestetycznie.

wygodne ale niewysokie buty do ślubu

Panny młode, które na codzień chodzą w najwygodniejszych „balerinkach” nie powinny zmieniać nic w swoich przyzwyczajeniach, gdyż płaskie, ślubne buty mogą wyglądać równie pięknie jak te na obcasie.

wygodne buty do ślubu

Pamiętajcie, że buty są tylko dodatkiem do sukni ślubnej i całościowego efektu, dlatego należy je dobrać tak, aby stylem i fakturą pasowały do całości waszego stroju. Materiał z jakiego wykonane będzie wasze obuwie jest również bardzo ważny, gdyż do zwiewnej tiulowej sukni nie będą pasowały ciężkie zamszowe szpilki na platformie, tylko delikatne sandałki na szpilce, najlepiej z mięciutkiej licowej skóry, które optycznie nadadzą zwiewności waszemu całościowemu, ślubnemu image.

buty do ślubu z delikatnej, białej, licowej skóry.

Jeśli zdecydujecie się na buty do ślubu z odsłoniętymi palcami, pamiętajcie o odpowiedniej pielęgnacji stóp przed tym wielkim dniem i oczywiście o profesjonalnym pedicure.

fuksjowe buty do ślubu z odkrytymi palcami

Znana ze swych szokujących i odważnych kreacji Marilyn Monroe powiedziała kiedyś: „Daj dziewczynie odpowiednie buty, a zawojuje świat!” Dlatego też wkraczając w nowy etap swojego życia zróbcie to w najpiękniejszych, najseksowniejszych i najwygodniejszych butach, które poniosą was komfortowo w dalsze wspólne, szczęśliwe życie. Tego wam z całego serca życzę.

buty do ślubu z odkrytymi palcami

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.