Nowy trend w dekoracjach – kolor biało-czarny najmodniejszy w tym sezonie ślubnym!

Każda para młoda marzy o ślubie i przyjęciu weselnym jak z bajki. Aby takie było można wpłynąć na nie kolorem. Do lamusa odchodzą ciepłe kolory różu, łososia czy zieleni, w ich miejsce wkraczają zdecydowane kolory tworzące widoczny kontrast z bielą lub z ecri. Wśród takich kolorów zaobserwować można granaty, fuksje i bardzo modne ostatnimi czasy czernie. Czarny kolor nie kojarzy się raczej ze ślubem, ale dodatki w takim kolorze do śnieżnobiałych kwiatów pasują wyśmienicie i tworzą ciekawy zestaw.

Wszelkie dodatki, takie jak piórka, koraliki, cekiny, tiule, koronki w kolorze czarnym stanowią wspaniały efekt w połączeniu z bielą sukni pani młodej, obrusów, pokrowców na krzesła, świec i innych ślubnych atrybutów. Kwiatów czarnych raczej nie dostaniemy, chyba że sztucznie barwione np. róże czy ciemno-brązowe, wpadające w czarny kandadeski. Dlatego też biało-czarny motyw naszego wesela można podkreślić w innych postaciach, np. zabawę z kolorem rozpocząć już możemy projektując nasze zaproszenia ślubne. Modnym ostatnimi czasy jest motyw koronki wykorzystywany w różnego rodzaju dekoracjach. Motyw taki możemy wykorzystać w naszych zaproszeniach, następnie w dekoracji sali aż po koronkowe dekoracje torta. Koronka w czarnym kolorze będzie się pięknie prezentować na śnieżnobiałych kartach zaproszenia i na białym marcepanowym torcie.

Wygląd panny młodej również może nawiązywać do czarnego koloru przewodniego. Suknia w kolorze białym lub ecri pięknie wyglądać będzie przepasana czarnym, szerokim pasem z dekoracyjną kokardą lub bez. Czarne dodatki w ślubnym bukiecie pięknie komponować będą się z białymi różami, stokrotkami, tulipanami lub innymi białymi lub ecri kwiatami. Stołowa zastawa wcale nie musi być biała, może być biało-czarna, a czarne cekiny, piórka i organza nadadzą szykownego wyglądu stołom. Jeśli krzesła mają mieć pokrowce dobrze byłoby zawiązać na nich kokardę z czarnego tiulu, a grube, walcowate świece pięknie będą wyglądać z naklejoną na nie koronką w czarnym kolorze.

Każda sesja zdjęciowa pary wykorzystującej, oprócz swojego ubioru biało-czarne elementy, takie jak np. parasol czy kalosze będzie na pewno pięknym wspomnieniem dla was samych jak
i waszych gości.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.