Nowoczesna komunikacja ślubna – zakładamy stronę internetową

Ślubna strona internetowa to nowoczesna forma komunikacji Państwa Młodych z przyszłymi Gośćmi rodem z Zachodu. Coraz to więcej różnego rodzaju rozwiązań i atrakcji wkracza w nasze granice z innych krajów. Bardzo dobrym pomysłem na komunikację z przyszłymi gośćmi jest właśnie założenie strony internetowej lub bloga. W sieci można znaleźć wiele oszczędnych lub darmowych rozwiązań dotyczących założenia takiej strony. Dla tych bardziej oszczędnych najlepszym sposobem jest założenie darmowego bloga w którym umieścimy dużo istotnych treści, interesujących naszych gości. Na takiej ślubnej stronie internetowej lub blogu umieścimy na pewno: datę i godzinę ślubu, adres kościoła w którym odbędzie się ceremonia ślubu, adres restauracji czy domu weselnego w którym odbędzie się przyjęcie weselne wraz z mapkami dojazdu do wyznaczonych miejsc.

Dodatkowo umieścić tam można cały ramowy plan przyjęcia wraz z opisem waszej osoby, gdyż rodzina Pani Młodej wcale nie musi znać dobrze Pana Młodego i odwrotnie. Bardziej nowoczesne i odważne pary na takiej stronie umieszczają też listę prezentów, ale to już indywidualny wybór każdej z par. Niektórzy jednak nadal uważają listę prezentów za nietakt ze strony Państwa Młodych, inni zaś jako bardzo użyteczną rzecz. Przy pomocy bardziej nowoczesnych technologii goście mogą sobie rezerwować dany prezent, który zakupią przyszłym małżonkom zaznaczając go na danej stronie po czym znika on z listy prezentów. Bardzo dobrym pomysłem jest umieszczenie na takiej stronie wspólnych zdjęć, opisu wydarzenia zaręczyn czy księgi gości. Księga taka staje się bardzo przyjemną pamiątką, gdyż goście umieszczać tam mogą wszelkie wiadomości, życzenia czy gratulacje dla Młodej Pary.

Po ślubie i przyjęciu weselnym taka strona lub blog wcale nie muszą być wykasowane z sieci, umieszczać tam można zdjęcia i filmy z tej uroczystości i nadal przyjmować gratulacje i życzenia. Po latach miło będzie przypomnieć sobie jak to było i powspominać czytając życzliwe wpisy w księdze gości.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.