Noc Sylwestrowa – gdzie i jak ją spędzić?

Jedną z najważniejszych nocy w roku jest właśnie noc sylwestrowa. Już od października firmy organizujące bale sylwestrowe prześcigają się w wymyślaniu różnych atrakcji i zamieszczaniu ofert w prasie i sieci. Każdy z nas wie, że tą jedyną w swoim rodzaju noc spędzić możemy na tzw. „domówce, na balu, stoku narciarskim, w spa, w basenach termalnych czy na tzw. „białej sali” w domu. Ci bardziej odważni poszukują nietypowych miejsc lub wrażeń, na jakie tylko raz w życiu mogą sobie pozwolić. Jedną z takich nietypowych atrakcji jest np skok na bungee o godzinie 24:00, czy wzniesienie toastu na szczycie wieży Eiffla.

Jeśli jesteście zwolennikami aktywnego spędzania czasu wybierzcie wyjazd w góry i powitajcie Nowy Rok na stoku narciarskim lub w basenie. Noc sylwestrowa w basenach termalnych jest bardzo dobrym pomysłem. Przypomnijcie sobie kiedy ostatni raz, jak dzieci szaleliście na wodnych zjeżdżalniach, albo kto z Was wznosił toast szampanem w skalnej grocie, zanurzony w gorącej wodzie jacuzzi.

Ci z Was, którzy chcą wydać w tę noc nieco więcej pieniędzy mogą wybrać zagraniczny wyjazd. Firmy turystyczne prześcigają się w ofertach balu sylwestrowego z różnego rodzaju atrakcjami. Ostatnio modny stał się wyjazd z naszej pokrytej śniegiem w grudniu Polski do ciepłych krajów, gdzie na gorącej plaży wśród palm wznosimy toast witając Nowy Rok. Dodatkowo wspaniałą atrakcją takiego wyjazdu mogą być bale sylwestrowe organizowane na statku czy łodzi podwodnej. Rejs statkiem czy zanurzenie się w łodzi podwodnej i powitanie Nowego Roku w morskich głębinach to nie lada ciekawostka i wspomnienia na całe życie.

Romantycy swojego sylwestra zaplanować mogą w profesjonalnym salonie spa, lub dla bardziej oszczędnych w zaciszu swojego domu.Cała noc spędzona na masażach, relaksacyjnych maseczkach i zabiegach odprężających ciało i umysł to bardzo dobry pomysł dla lubiących takie klimaty, jeśli jednak chcielibyście spędzić romantycznie tą noc ale bez udziału osób trzecich, przygotujcie swoje małe spa w swoim mieszkaniu. Niezbędne będzie zaopatrzenie się w: aromatyczne olejki do masażu, świece, romantyczna muzyka, naturalne afrodyzjaki – najlepiej ostrygi i szampan oczywiście.

To jak spędzicie tę najważniejszą noc w roku zależy tylko od Was. Mówią też, że nie ważne gdzie tylko z kim, co jest świętą prawdą. My również mamy dla Was wspaniałą propozycję, na spędzenie tej nocy na Królewskim Balu Sylwestrowym w Łokietku. Bawić będziemy się przy 5-cio osobowym zespole grającym na żywo, a iście królewskie menu zaspokoi najbardziej wybredne podniebienia. Już wkrótce na naszej stronie internetowej oraz facebook’u znajdziecie więcej szczegółów dotyczących naszego Balu Sylwestrowego.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.