Niewinna, zmysłowa czy kusząca – jaka powinna być ślubna bielizna?

Ślub to wyjątkowy czas zarówno dla przyszłej pani młodej jak i dla pana młodego. Z tymże przyszły pan młody jest bardziej zainteresowany zmysłową bielizną swojej wybranki jak sama panna młoda. Każda kobieta w tym dniu pragnie, aby wszystko było zapięte „na ostatni guzik”, każdy szczegół nawet ten najmniejszy jest bardzo ważny. Zarówno menu, jak i kolor dekoracji czy kwiaty w bukiecie ślubnym, tak i bielizna jaką ma na sobie panna młoda jest bardzo ważnym elementem całej uroczystości. Od dawien dawna wiadomo, że przyszła panna młoda powinna mieć przy sobie coś: niebieskiego, pożyczonego, nowego i starego.

Nie wszyscy w ślubne przesądy wierzą, ale nawet ci najbardziej oporni do tych „reguł” ślubnych starają się dostosować. Tym czymś niebieskim może być np. podwiązka, przeważnie kawałek fikuśnej koronki uszyty na cieniutkiej gumce, dobrze trzymający się nogi panny młodej. Bardzo często wykorzystywany element podczas tzw. oczepin, gdy nowo poślubiony małżonek ma za zadanie ściągnąć podwiązkę zębami z nogi swej żony.

Bielizna, jaką w dzień ślubu i podczas nocy poślubnej ma na sobie kobieta jest równie ważna jak suknia czy bukiet ślubny. Chcąc uwydatnić kobiece kształty warto założyć cielisty bądź śnieżno-biały gorset, a dodać pikanterii całej oprawie można zakładając pas podtrzymujący pończochy i zmysłowe figi lub stringi rozpalające zmysły małżonka. Gorset jest bardzo dobrym wyjściem, gdy Wasza suknia ślubna nie posiada żadnych usztywnień ani fiszbin w pasie. Wtedy włożenie takiego gorsetu pod suknię spłaszczy brzuch (jeśli go posiadacie) i ładnie uwypukli piersi, a w noc poślubną na pewno rozpali wszystkie zmysły świeżo upieczonego pana młodego.

W zależności od rodzaju sukni ślubnej należy dobrać bieliznę. Jeśli marzysz o pięknym dekolcie i głęboko wykrojonych plecach najlepszy będzie biustonosz typu push-up, jeśli jednak marzysz o sukni bez ramiączek powinnaś wybrać biustonosz typu bardotka. Bardotka posiada delikatnie zaokrąglone obrzeża, jest dobrze wyprofilowana, przez co nie widać jej spod sukni i piersi są ładnie wyeksponowane. Wśród wielu rodzajów bielizny, spotkać można również bezszwowe bardotki, które najlepiej pasują do kreacji dobrze dopasowanych do ciała, ale i do zwiewnych i delikatnych materiałów.

Po pełnym wrażeń przyjęciu weselnym przychodzi czas na długo oczekiwana noc poślubną. Jak na dzień wesela bielizna powinna być bardziej wygodna, tak na noc poślubną można założyć coś mniej wygodnego ale za to coś bardziej zmysłowego i uwodzicielskiego. W tym momencie dozwolona jest pełna fantazja, dopuszczalne są wszelkiego rodzaju koronki, fiszbiny i tasiemki, a wszystko po to, aby rozpalić do czerwoności męskie pragnienia.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.