Nietypowe miejsca na ślub i wesele

Każdy, kto przygotowuje się do tego jednego z najpiękniejszych dni w życiu, chciałby żeby był on wyjątkowy. Chodzi tu nie tylko o wyjątkowy image, bukiet ślubny czy samochód, ale o wyjątkowe miejsce w którym odbędzie się nasz ślub i przyjęcie. Takie wyjątkowe miejsca są przez różnych ludzi różnie postrzegane, ponieważ dla kogoś oryginalnie będzie zorganizować przyjęcie na zamku, w pałacu czy historycznym dworze, dla innego w Rzymie we włoskiej tawernie, czy na wieży Eiffla, a dla kogoś innego ślub na polu golfowym lub w stajni pomiędzy końmi, które ten ktoś uwielbia.

Oczywiście nadal większa część społeczeństwa stawia na tradycyjne sale weselne oraz domy weselne w pobliżu miejsca zamieszkania, jednak coraz częściej zdarza się tak, że młodzi ludzie pragną, aby ich ślub i wesele było wydarzeniem oryginalnym i niezapomnianym zarówno dla nich jak i dla wszystkich gości. Takie pary wybierają bardzo niestandardowe miejsca na swój ślub i przyjęcie. Przykładem może być np. modne ostatnimi czasy boisko sportowe, świeżo skoszona, pachnąca murawa, po której niedawno biegali piłkarze, a w tym momencie wy pijecie szampana i wódkę weselną. Szalone, ale prawdziwe, nic piękniejszego jak widok gości oniemiałych z zachwytu i wrażenia.

Innym przykładem nietypowych miejsc są oczywiście wyprawy zagraniczne, są one nieco bardziej skomplikowane jak te opisane powyżej. Tradycjonaliści raczej nie „porwaliby” się na organizację ślubu w Rzymie lub w Paryżu i na transport około 100 osób autokarem lub samolotem w wybrane miejsce. Państwo Młodzi, którzy chcą zorganizować, cichy ślub zapraszając tylko najbliższych mogą sobie na takie wyprawy zagraniczne pozwolić, a przy okazji spełnić swoje marzenia. Najczęściej wybieranymi krajami są właśnie Włochy, Francja ale i bardziej odległe, Stany Zjednoczone czy Skandynawia.

Nie ważne, czy na miejsce swojego ślubu wybierzecie zamek, restaurację, góry czy morze, najważniejsze jest to abyście się wy tam dobrze czuli i wasi drodzy goście, jeśli będziecie się wspaniale bawić, na pewno wasz dobry humor i uśmiech udzieli się waszym najbliższym.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.