Najmodniejsze suknie ślubne w 2014 roku

Rozpoczynacie przygotowania do swojego ślubu? W pierwszej kolejności powinniście na pewno zrobić rozeznanie w dostępności sali, która was interesuje, następnie zespół lub DJ, fotograf, kamerzysta, kościół, florystka lub dekoratorka, samochód lub bryczka no i jeden z najważniejszych elementów czyli garderoba ślubna. O ile przyszły pan młody ma ułatwione zadanie, ponieważ najlepiej i najbezpieczniej wybrać klasyczny, czarny garnitur lub bardziej ekstrawagancko czarny frak o tyle przyszła pani młoda ma nie lada wyzwanie wybrać pasującą do swojej urody, figury, aktualnych trendów modowych suknię ślubną.

Każda kobieta, już jako mała dziewczynka ma swój wzorzec sukni ślubnej jak z bajki, później to tylko kwestia znalezienia takiej wymarzonej lub uszycia jej. Jednak przed wybraniem się na zakupy, przymierzanie i wybieranie tej jedynej dobrze jest poszperać w internecie co jest na topie, a co dopiero będzie w następnym sezonie. W tym momencie rządzi skromność, skromność i jeszcze raz skromność. Góra sukni wysoko zabudowana z delikatnym dekoltem w tzw. łódkę lub kołnierzykiem typu „baby”. Swoje triumfy nadal święci koronka, która pięknie okrywa roznegliżowane ramiona lub plecy przyszłej panny młodej. Koronka wykorzystywana jest również jako dodatek, uzupełnienie kreacji ślubnej, w postaci np bransoletki na ręce, dopinki do melonika lub ozdoby we włosach. Koronkowe wstawki można również spotkać w bukiecie pani młodej, butonierce pana młodego, jak i w dekoracji sali, stołów czy prezentów dla gości. Klasyczna, skromna góra sukni podkreślona musi być „kopiastym”, rozłożystym, najlepiej z wielu warstw tiulu lub kreszu dołem. Taka suknia z pełną minimalistyką w górze i bogatym dołem to hit 2014 r. Oczywiście skromne i piękne w swojej prostocie od góry do dołu suknie ślubne również są na topie, wszystko zależy od waszej figury i od tego w czym wy lepiej będziecie się czuły.

Kolor sukni ślubnej również ma niebagatelne znaczenie. Od ponadczasowej bieli, po przez ecri, kość słoniową, do najbardziej zwariowanych kolorów. W 2014 r. modne są kolorowe wstawki, urozmaicające konserwatywną biel, typu: czarny pasek lub kokarda, melonik w kolorze fuksji, czy trawiasto – zielony bukiet z zielonymi storczykami. Największym hitem 2014 r., jeśli chodzi o kolorowe dodatki są soczyście czerwone usta, do tego bukiet z pięknych czerwonych róż, a jako dopełnienie fikuśne pantofelki w kolorze czerwonego wina.

Gdy już znajdziecie tą jedyną, wymarzoną suknie ślubną nie zapomnijcie o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu do świata w tym jednym z najważniejszych dni w waszym życiu.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.