Mój najpiękniejszy dzień w życiu – mój ślub

Rozpoczynam pisanie postów na naszym blogu. Większość postów, jakie będę starała się stworzyć będzie związana z tematyką ślubów i przyjęć weselnych, ale i zdjęcia z przyjęć okolicznościowych też będzie można zobaczyć. W naszym obiekcie „Łokietek”, posiadamy dwie klimatyzowane sale: restauracyjną oraz balową. Hotel Łokietek organizuje wspaniałe przyjęcia okolicznościowe, bankiety, chrzciny, komunie i inne uroczystości, z których największą popularnością cieszą się przyjęcia weselne. Przygotowanie idealnego przyjęcia weselnego to prawdziwa sztuka, która wymaga wielkiego doświadczenia, umiejętności zrozumienia potrzeb nowożeńców i ich najbliższych. Taka impreza potrzebuje świetnego organizatora, który skoordynuje wszelkie działania i dopilnuje, by wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Zespół doradców hotelu Łokietek pomoże Państwu skomponować odpowiednie menu, wybrać kompozycje kwiatowe, zamówić niezwykły tort.

Ślub to szczególnie radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka, dlatego ważne jest, by tak stresujące zajęcie jak przygotowanie przyjęcia weselnego, nie zakłóciło atmosfery tego przeżycia.

Mogą Państwo także korzystać z apartamentu który jest specjalnie przygotowany dla nowożeńców. Dla najbliższych gości Młodej Pary przygotowaliśmy specjalny cennik, zależny od standardu pokoju. Hotel Łokietek gwarantuje organizację każdej imprezy okolicznościowej na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.