Modowe trendy w dekoracji pojazdu do ślubu.

Dzień waszego ślubu to bardzo wyjątkowy czas, warto zatem zadbać nawet o ten nawet najdrobniejszy szczegół. Jednym z elementów przedślubnych przygotowań jest też dekoracja, nie tylko sali, kościoła, domów państwa młodych ale i pojazdu jakim wkroczycie w nową drogę życia. Nie istotne, czy do ślubu pojedziecie super nowoczesnym samochodem, samochodem retro, bryczką czy na rowerach warto jest, chociaż symbolicznie udekorować ten pojazd, choćby tylko dlatego, żeby wyróżniał się wśród milionów innych, które jeżdżą po naszych drogach. Inni uczestnicy ruchu drogowego również będą świadomi uroczystości, która was czeka, niech i oni widzą waszą radość z tego ważnego dnia.

Aktualne trendy w dekoracjach to prostota, minimalizm, ale i asymetryczność i elegancja. Państwo młodzi nie stawiają już na przepych, ale na delikatność, zwiewność, stonowane kolory i nowoczesność. Unika się dekoracji wykonanych ze sztucznych kwiatów połączonych z obrączkami, maskotkami lub lalkami Barbie. Na topie są oczywiście świeże kwiaty mocowane najczęściej na przyssawkach, ułożone w przeróżne wzory zarówno na masce samochodu, szybie, jak i klamkach i bagażniku. Żadko przyczepia się duże kwiatowe kompozycje, w dzisiejszych czasach raczej wykonuje się różnego rodzaju „łączki” z pojedynczych kwiatów, ułożonych w różnego rodzaju wzory lub z kwiatów z łodygami, rozrzuconymi na masce samochodu w artystycznym nieładzie. Modne są również rattanowe dodatki do pojedynczych kwiatów, przytwierdzonych na pojedynczych, silikonowych przyssawkach (bezpiecznych zarówno dla karoserii samochodu jak i dla szyby). W takich kompozycjach przyssawki połączone są właśnie cieniutkimi gałązkami rattanu, ułożonymi asymetrycznie w różne, przeważnie koliste krztałty.

Nieprzemijające, zawsze piękne, w pełni rozkwitnięte róże, wykorzystywane są nadal najczęściej z racji swej dłuższej wytrzymałości bez wody. Pięknie wyglądają również storczyki, eustomy i kale, które również często w dekoracjach są stosowane. Ostatnimi czasy do łask wracają również goździki, które pięknie wyglądają zarówno w dekoracjach samochodu, kościoła jak i sali weselnej.

Dekorację bryczki, czy bardziej nowoczesnego pojazdu typu „lando” można wykonać bardzo artystycznie. Tutaj wskazany jest przepych w ilości świeżych kwiatów, które mogą wprost się z niego „wylewać”. Pięknie wygladają również konie przystrojone kwiatami. Wybierając bryczkę na pojazd do ślubu, weźcie wcześniej pod uwagę odległość, jaka dzieli dom pana i pani młodej z kościołem, ewentualnie z salą weselną. Jeśli te odległości są dosyć spore proponujemy jednak wybrać konie mechaniczne w postaci nowoczesnego lub retro samochodu. Jeśli jednak odległości te są niewielkie polecam oczywiście lando z rozkładanym dachem, który uchroni was przed ewentualnym deszczem, a efektpodczas takiego przejazdu wśród gości i innych uczestników drogi na pewno bedzie gwarantowany.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.