Kwiaty czy biżuteria – który piękniejszy prezent dla kobiety?

Od dawien dawna kwiaty są jednym z najpiękniejszych prezentów dla kobiety, zwłaszcza gdy są wręczane z miłości do ukochanej. Jednak coraz częściej zdarza się tak, że to właśnie kwiaty ustępują miejsca biżuterii. Wybór biżuterii zależy od wielu rzeczy, min. od gustu kobiety, jej upodobań czy po prostu od okazji. Dla kobiety o długiej szyi należałoby wybrać naszyjnik z krótkim łańcuszkiem, gdyż długi wydłużyłby jeszcze bardziej szyję. Dla kobiety o krągłych policzkach najbardziej odpowiednie będą nieco wydłużone kolczyki, które optycznie wydłużą twarz.

Ofiarowany kobiecie kwiat wcześniej czy później zwiędnie a biżuteria zostanie, może nawet będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie. Nieważne czy będzie to naszyjnik, kolczyki czy bransoletka, kobieta ma tak wiele okazji, że na pewno dostosuje otrzymaną biżuterię do odpowiedniej sytuacji.

łańcuszek na prezent

Kolczyki mogą być również wspaniałym prezentem, zwłaszcza, jeśli coś symbolizują, są bardzo eleganckie lub posiadają ekskluzywny kamień.

kolczyki w przezencie

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kolczyki z eksluzywnymi kamieniami

Bransoletka to prezent, który również może mieć szczególne znaczenie dla obdarowanego, zwłaszcza gdy na dopince posiada wygrawerowane, np. „wyznanie miłości” lub jest ręcznie zrobiona.

bransoletka z grawerem

ręcznie robiona bransoletka

A jeśli ta biżuteria będzie zrobiona przez artystę, który robi same unikatowe rzeczy, a nie kupiona na „bazarku” to wasza ukochana bądź ukochany będzie na pewno wzruszony, gdy dostanie taki prezent, np. przywieszkę do łańcuszka „jabłko” lub naszyjnik z sercem, na którym wygrawerowane są słowa ukochanej osoby.

przywieszka jabłko na prezent

łańcuszek z sercem

A gdy na pierścionku lub przywieszce do łańcuszka zostanie coś specjalnego wygrawerowane, to dodatkowo zwiększy to jego wartość w oczach obdarowanego.

grawer na pierścionku.

Ostatnimi czasy biżuteria znalazła również szerokie zastosowanie w dekoracjach weselnych sali lub bukietu ślubnego.

kryształki w ślubnej dekoracji.

Różnego rodzaju kryształki, cyrkonie, łańcuszki i wiele innych artykułów powiązanych wizualnie z biżuterią znalazło zastosowanie w przeróżnych, jakże oryginalnych dekoracjach sali weselnej i kościoła.

szklane kryształki w dekoracji weselnej.

dekoracje kościoła z biżuterią

Dekoracja nakrycia talerza z broszką? Proszę bardzo, równie piękny efekt:

broszka w dekoracji nakrycia talerza

Ślubny bukiet, tudzież obuwie panny młodej coraz częściej dekorowane jest właśnie połyskującymi broszkami.

broszki w bukiecie ślubnym

biżuteria przypięta do butów

Taki ślubny bukiet po odpowiednim zaimpregnowaniu go może być piękną pamiątka na lata, a w momencie jak tylko na niego popatrzycie przypomną Wam się piękne chwile z waszego ślubu.

pomarańcz i broszka jako motyw przewodni wesela

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.