Jesienna dekoracja i bukiet ślubny

Mamy jesień, porę roku mieniącą się różnobarwnymi odcieniami, min. żółcie, pomarańcze, brązy, czerwienie. Takie barwy dobrze jest wykorzystać w jesiennych dekoracjach i pięknym, jesiennym bukiecie ślubnym. Warto tu wspomnie, i w dzisiejszych czasach pora roku nie ogranicza możliwości wyboru różnego rodzaju gatunków kwiatów. To samo dotyczy kolorystyki, która jest bardzo bogata. Często w zimie zdarza się widzieć bukiety splecione z delikatnych stokrotek, a jesienią z mocnych słoneczników. Kolorystyka zależy od nas samych, koloru dekoracji lub koloru dodatków do sukni. Czerwone róże zawsze będą pięknie wyglądały i współgrały z bielą sukni, a do twarzy z kolorem takich kwiatów będzie najlepiej brunetce.

W jesienny, różnobarwny bukiet modne jest ostatnio wplatanie różnego rodzaju owoców jesieni, min. jarzębiny, głogu czy nawet czarnego bzu. Bukiet taki wygląda bardzo oryginalnie i jest na pewno trwalszy od niejednego kwiatu. Zarówno dekoracje sali, kościoła czy samochodu jak i oczywiście bukietu pięknie wyglądają udekorowane słonecznikami, które jak jesienne słońce rozpromieniają twarz Pani Młodej.

Wszystkie kolory kwiatów są piękne, ale najpopularniejszym jest nadal biel, ecri i zieleń. Te kolory są ponadczasowe. Ślub zawsze kojarzył i kojarzy się nadal z niewinnością bieli, czystością uczucia łączącego dwoje ludzi, czy nawet świadczącego o wartości człowieka, czego symbolem jest biała róża.

Śluby zainspirowane jesienną porą roku, mogą się cieszyć ciekawymi sesjami zdjęciowymi. Czyż nie pięknie będzie wyglądać Panna Młoda w białej sukni i welonie na tle różnobarwnych liści, np w parku czy w górach. Miejsce sesji zdjęciowej to już indywidualny pomysł, jest jednak tyle pięknych miejsc, że aż niekiedy trudno wybrać i zdecydować w jakiej scenerii chcielibyśmy zrobić sesję zdjęciową.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.