Jakim pojazdem wjechać w nową drogę życia?

Państwo Młodzi, którzy chcą efektownie wjechać w nowa drogę życia mają nie lada zadanie, aby wybrać odpowiedni pojazd do ślubu. Przeważnie kwestia wyboru i zamówienia samochodu lub innego pojazdu należy do mężczyzny, ale bardzo często zdarza się tak, że to oboje przyszli Państwo Młodzi dokonują wyboru. Opcji jest wiele, zaczynając od pożyczenia samochodu od ojca, kolegi czy przyszłego teścia na samochodach retro, bryczkach i autobusach kończąc. Wszystko zależy od budżetu jaki chcemy na to przeznaczyć, od rodzaju samochodu, czy ma to być sportowe auto czy limuzyna, od ilości miejsc w środku, od możliwości udekorowania go no i oczywiście koloru.

Pewne jest, iż pożyczony samochód od kogoś z rodziny lub znajomych nie będzie tak wyjątkowy jak bryczka (lando) z parą koni lub samochód retro, które na pewno zrobią furorę i zaskoczą gości weselnych. Można tu wymienić wiele samochodów, które cieszą się największą popularnością wśród aut ślubnych, min.: popularny w latach dwudziestych poprzedniego wieku ford A, czy Buick Special Sedan , który święcił tryumfy w latach 30-stych, następnymi były Cadillac-ki oraz dwudrzwiowe coupe. Właśnie w dzisiejszych czasach takie dwudrzwiowe samochody do ślubu robią wielką furorę, zwłaszcza wtedy gdy kierowcą jest sam Pan Młody a pasażerką Pani Młoda.

Pięknie wygląda również bryczka, którą ciągnie para białych lub czarnych koni, a jeśli Państwo Młodzi to miłośnicy jazdy konnej wzbudzić podziw gości mogą jadąc wierzchem na koniach. Wspaniałą pamiątka po takiej przejażdżce będą na pewno zdjęcia, które aż miło będzie pooglądać po latach.

Dekoracja samochodu lub bryczki również powinna być w dobrym tonie. Nie modne już jest przesadne dekorowanie, liczy się pełna minimalistyka, najlepiej ze świeżych kwiatów. Przecież nikt nie chciałby, aby zbyt ordynarna dekoracja przyćmiewała urok Państwa Młodych. Dlatego dobrze dobrane dodatki ślubne stanowią podstawę tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.