Jak urozmaicić przyjęcie weselne, aby na długo pozostało w pamięci gości?

Ślub i przyjecie weselne to wydarzenia do których musimy się bardzo dobrze przygotować. Wrażenia i nietypowe atrakcje, jakie zapewnicie swoim gościom na pewno na długo pozostaną w ich pamięci. Z uśmiechem na twarzy będą wspominać i porównywać z innymi weselami w których uczestniczyli. Dlatego tak ważną rzeczą jest np. zorganizowanie odpowiedniej dekoracji sali czy kościoła, zapewnienie różnego rodzaju atrakcji, min pokazu barmańskiego czy fontanny czekoladowej. Do dekoracji sali lub kościoła najlepiej zatrudnić profesjonalną firmę, gdyż samodzielne wykonanie dekoracji dawno odeszło w przeszłość. Pierwszym krokiem jest ustalenie kolorystyki materiałów i kwiatów oraz wszelkiego rodzaju dodatków ślubnych. Drugim równie ważnym ustaleniem będzie kwestia dekoracji ściany za Państwem Młodym. Na rynku dekoratorskim odnaleźć możemy różnego rodzaju gadżety ślubne, które najlepiej nadają się do dekoracji kącika dla Państwa Młodych.

Następną ważną kwestią jest dekoracja stołów gości i stołu Państwa Młodych. Przy okazji ustaleń dekoracji kościoła, również wiele kwestii zależy od Was. Ustalić należy co mniej więcej będzie wchodziło w skład dekoracji: materiały, kwiaty żywe/sztuczne, pergola kwiatowa nad Państwem Młodym, dekoracje ławek i klęczników, czerwony dywan, świeczniki itd. Jest wiele kwestii, które trzeba ustalić wcześniej, aby w dniu ślubu nie zaprzątać sobie nimi głowy.

Stworzenie stanowiska z drink barem i barmanem serwującym kolorowe drinki to ostatnio bardzo modna atrakcja. Sztuka robienia drinków to nie tylko mieszanie różnego rodzaju alkoholi, ale przede wszystkim show, prowadzenie różnego rodzaju konkursów, a nawet pokaz sztuki barmańskiej – flair. Bardzo częstym pytaniem wśród par szykujących się do wesela jest pytanie o samopoczucie gości po przyjęciu weselnym. Oczywiście wszystko zależy od samych gości i od ich temperamentu, ale tu chodzi najbardziej o show, występ barmana, który może pokazać co umie. Dobrym wyjściem w takim drink barze jest też serwowanie drinków bezalkoholowych – soft, z których skorzystać mogą nawet niepełnoletni uczestnicy przyjęcia.

Fontanna czekoladowa to od paru lat bardzo miła i pyszna atrakcja weselna.Suto zastawiony stół różnego rodzaju piankami, żelkami czy owocami na wykałaczkach, a pośrodku nich czekoladowa fontanna, to dla niejednego uczestnika pyszny rarytas. Najbardziej z takiej atrakcji zadowolone będą dzieci. Tyle różnego rodzaju słodkości w jednym miejscu na pewno przyciągnie tłumy zainteresowanych.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.