Impreza integracyjna – jak ciekawie ją zaaranżować?

Dobra zabawa, wzajemna rywalizacja, ciekawe miejsce i właściwie dobrane menu to najważniejsze punkty dobrze zorganizowanej imprezy integracyjnej. Większość firm, które już kiedyś organizowały dla swoich pracowników taka imprezę wie dobrze, że daje ona świetne rezultaty. Współpracownicy lepiej się wtedy dogadują, dobrze się im wspólnie pracuje, a przez to są bardziej wydajni, co dla szefostwa jest rzeczą najważniejszą. Dobrze jest, aby osoba taka, która ma podjąć się zorganizowania takiej imprezy „poszperała” wcześniej po internecie, popytała swoich znajomych, którzy również pracują w większych firmach. Najlepszym wyjściem jednak jest tutaj powierzenie organizacji profesjonalistom, którzy bardzo dobrze się na tym znają i dopasują wszelkie szczegóły do gości, którzy uczestniczyć będą w takiej zabawie.

Ciekawe scenariusze zabaw, dobrze dobrane plenerowe miejsca, uśmiech na twarzach oraz nutka rywalizacji wróżą powodzenie w organizacji imprezy integracyjnej. Imprezę taką najlepiej zorganizować w weekend, wolny od pracy, aby wszyscy pracownicy oraz oczywiście szef mogli wziąć w niej udział. Zorganizowane gry zespołowe angażujące wszystkich uczestników przekładają się później na miłą atmosferę w pracy i na jej wydajność.

Integracyjne. Min.: painball, nauka jazdy figurowej na sztucznym lodowisku, strzały z łuku do tarczy czy zawody na strzelnicy, wspinaczka skałkowa, czy wyścig quadami na błotnistych terenach, te terenowe atrakcje to tylko kilka propozycji z szerokiego, dostępnego w dzisiejszych czasach wachlarza zabaw plenerowych. Jeśli grupa nie jest zainteresowana atrakcjami plenerowymi można skorzystać z opcji stacjonarnych, np. wynająć firmę organizującą eventy firmowe, która przygotuje nam zabawę w stylu casino lub kubańskim. Tutaj spotkać można również wiele opcji, które pomogą na lepsze poznanie sie grupy i owocniejszą pracę w firmie.

Bardzo często ostatnimi czasy organizowana jest konferencja lub szkolenie dla pracowników, połączone z popołudniową zabawą integracyjną i wieczorną uroczystą kolacją odbywającą się przy tanecznych rytmach muzyki. Takie spotkania łączą pożyteczne z przyjemnym, gdyż do południa możemy podnieść swoje kwalifikacje a popołudniem lub wieczorem zintegrować się ze współpracownikami podczas dobrej zabawy.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.