Fotobudka – super atrakcja weselna, ale jak ją dobrze wybrać?

Fotobudka to ostatnimi czasy niekwestionowany hit wielu imprez. Który z gospodarzy wesela czy organizatorów imprezy integracyjnej nie chciałby zapewnić swoim gościom niezapomnianej zabawy wraz z oryginalną pamiątką w postaci zdjęć? Ta amerykańska atrakcja robi coraz większą furorę na wielu różnych przyjęciach. W związku z tym bardzo wiele firm oferuje wynajem takich automatów w atrakcyjnych i przede wszystkim przystępnych cenach. Na polskim rynku znaleźć można dwa rodzaje budek, pierwsza to typowa amerykańska budka do której można wejść z zawieszoną zasłonką, drugim rozwiązaniem jest tzw. „słupek”, w którym umieszczony jest automat robiący zdjęcia.

Słupek nie ma zasłonki, co bardzo dobrze sprawdza się na różnego rodzaju imprezach, gdyż utrwalić można dużo więcej spontanicznych zdjęć w porównaniu z „zamkniętym” automatem. Oczywiście ten pierwszy również jest niepowtarzalny w swoim rodzaju, gdyż możemy do niego wejść z osobą bliską sercu i zrobić sobie piękne, bardziej intymne zdjęcia w porównaniu ze zdjęciami z „otwartej” fotobudki, gdzie każdy z gości patrzy jaką pozę przyjmujemy. Większość firm proponuje wynajem zarówno zamkniętej jak i otwartej fotobudki.

Rozpoczynając poszukiwania dobrej jakości fotobudki należy zwrócić uwagę na jakość wykonywanych, proponowane formaty, rodzaj obiektywu oraz posiadanie, bądź nie posiadanie oświetlenia błyskowego. Firmy kuszące niską ceną mogą mieć niższą jakość wykonywanych zdjęć lub posiadać tylko jeden malutki format. Warto poszperać w internecie na ten temat, aby nie być rozczarowanym w tym jakże ważnym dniu. Większość firm jednak stawia na jakość, wykorzystując tu najnowsze technologie, min. cyfrowe lustrzanki czy wydajne drukarki termosublimacyjne.

Zamawiając taką fotobudkę warto dowiedzieć się też czy firma wynajmująca zapewnia osobę/animatora uczącego, bądź tłumaczącego, przynajmniej na początku imprezy zasady jej funkcjonowania. Taka osoba potrzeba jest zwłaszcza podczas przyjęcia weselnego, gdzie część gości to właśnie dzieci, które na pewno będą chciały skorzystać z takiej atrakcji.

Wszystkim państwu życzę wspaniałej zabawy oraz przepięknych pamiątek w postaci zdjęć wykonanych w fotobudce.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.