Dobra współpraca z zespołem – to sukces wesela

Kto z nas nie chciałby aby, jego wesele było najpiękniejszym przyjęciem dla niego samego jak i wszystkich gości? Otóż bardzo duży udział w powodzeniu wesela i w dobrej zabawie ma zespół weselny, ewentualnie DJ. Jeśli para młoda będzie dobrze współpracować z zespołem wszystko będzie na pewno w porządku. „Diabeł tkwi w szczegółach” i dlatego poniżej przedstawię parę tych właśnie szczegółów o które dobrze jest zadbać, aby wesele było naprawdę udane. Jaki widok jest piękniejszy od tego jak widać, gdy Państwo Młodzi bawią się ze sobą i z gośćmi równie wspaniale. Bądźcie radośni, uśmiechnięci i bawcie się jak najlepiej tylko potraficie, w końcu jesteście najważniejsi w tym dniu. Kiedy goście widzą szczęśliwą parę młodą sami równie dobrze się bawią.

Jeśli drukujecie winietki i będziecie je rozkładać na stołach gości, zróbcie to „z głową”. Starszych ludzi nie usadzajcie blisko muzyki lub kolumn, gdyż będzie to dla nich bardzo uciążliwe, a jeśli dodatkowo słabo słyszą uniemożliwi im to wszelką komunikację. Nie mamy wpływu niestety na rozsadzenie się gości, gdy takich winietek nie mamy, wtedy co młodsi uczestnicy przyjęcia mogą szybciej wybrać dogodne dla siebie miejsca.

Podawanie posiłków gościom jest również ważną kwestią. Dobrze jest zwrócić w tej kwestii uwagę, aby jedna z paru kelnerek roznosząca posiłki pierwsze przynosiła dla orkiestry, aby zdążyli oni zjeść przed gośćmi i zaczęli grać. Brzydko wyglądałoby wtedy, gdyby goście skończyli wcześniej i czekali na występ zespołu.

Jeśli już zdecydujecie się na „oczepiny” dobrze jest wcześniej poszperać w internecie i poszukać ciekawych zabaw, których większość gości jeszcze nie zna. Na pewno wszystkie szczegóły odnośnie całego wesela jak i oczepin należy ustalić wcześniej z zespołem, gdyż gwarantuje to dobrą zabawę bez niepotrzebnych niespodzianek. Jeśli w skład zespołu wchodzi wodzirej dobrze jest dopytać czy posiada bezprzewodowy mikrofon, gdyż miło i ciekawie jest wtedy, gdy wchodzi on między gości i komunikuje się z nimi bezpośrednio.

Podziękowania dla rodziców też mogą być specjalnie przygotowane i skonsultowane z zespołem. Oprócz wręczanych przez Was prezentów parę słów podziękowania prosto z serca płynących można powiedzieć ze sceny do mikrofonu, aby każdy z gości mógł usłyszeć jacy jesteśmy wdzięczni swoim rodzicom za cały trud wychowania i zorganizowanie tak wspaniałego przyjęcia.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.