Dekoracje balonami – zwiewna elegancja czy staromodny kicz?

Balony pojawiają się jeszcze w dekoracjach sal weselnych, choć już coraz rzadziej. Dawniej nie uświadczyliśmy dekoracji bez balonów, choćby dla zasady – bo „tak się robi i już”. Czy musimy się zgadzać z opinią, że dekoracja balonowa to kicz? Wcale nie i w dalszym artykule udowodnię to Wam. Balony na przyjęciu weselnym są jak perły na kobiecej szyi – dobrze dopasowane do kreacji będą pięknie wyglądać, włożone do sportowego stroju wręcz będą razić. Tak samo jest i z balonami, kolorowe, pozawieszane po kątach sali nie będą dobrze i szykownie wyglądać, natomiast różnego rodzaju rzeźby balonowe ułożone w najdziwniejsze figury (serduszka, obrączki, łuki) będą pięknie wyglądały i cieszyły oko gości.

Modne ostatnio stały się też balony helowe, które pięknie można ułożyć, jak również puścić wolno fruwające u sufitu sali weselnej. Cieszy oko widok rozpromienionego z radości dziecka, trzymającego za wstążeczkę fruwający nad nim balonik.

dzieci z balonami nadmuchanymi helem na weselu

Dekoracja balonami nadmuchanymi helem jest bardzo trwała, może przez parę dni cieszyć oko oglądających. Różnego rodzaju napisy czy baldachimy nie wymagają nakładu wielu balonów i są szybkie w wykonaniu w porównaniu z bajkowym efektem wizualnym jaki ostatecznie tworzą. Te podwójne balony, ułożone nad tortem pełnią dodatkową atrakcję podczas jego wjazdu, gdyż po przebiciu tego pierwszego wylatują małe sreberka lub konfetti, a ten drugi ulatuje do góry – wspaniały efekt.

dekoracje weselne balonami-girlandy.

Taki bajkowy kącik można również przygotować dla dzieci uczestniczących w waszym przyjęciu. Parę baloników nadmuchanych helem, parę wiatraczków, kolorowanek i dzieci mają radochę przez całe wesele.

kącik dla dzieci na weselu z balonami z helem

Nowe trendy modowe przewidują zapełnienie całej sali balonami lub tylko jej fragmentu. Nie zawsze trzeba zapełnić całą salę balonami, niekiedy wystarczy tylko parę, zwiewnie fruwających pod powałą aby dekoracja wyglądała bajecznie.

balony na wesele pompowane helem

balonowe dekoracje.

Oczywiście klasyczna biel balonów na weselu jest zawsze na topie, więc nie musicie wcale wykorzystywać kolorów tylko postawić na klasykę i też będzie pięknie.

białe balony na wesele

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.