Czym przysłonić odkryte ramiona Panny Młodej?

Wszystkie dodatki ślubne stanowią bardzo ważną rolę w kreowaniu sylwetki panny młodej. Zarówno welon, biżuteria, rękawiczki, bolerko, szal, futerko, kwiaty jak i styl oraz krój sukni ślubnej to bardzo ważne atrybuty panny młodej, odgrywające znaczącą rolę w tym ważnym dniu. Aby panna młoda stała się iście księżniczką z bajki wszystkie, nawet najmniejsze detale jej stroju muszą ze sobą współgrać, ale czy aby na pewno? Ostatnimi czasy odchodzi się od sztampy bolerek, futerek i eleganckich szali na rzecz koszuli w kratę, skórzanej kurtki czy bawełnianego sweterka. Coraz częściej, nowoczesne Panny młode decydują się na przykład na motyw przewodni swojego wesela i do niego nawiązując zakładają czerwoną koszulę w kratę i czerwone lakierki. Większość jednak nadal stawia na tradycyjny, stonowany strój ślubny i wszelkie dodatki do niego pasujące.

Wybór garderoby przysłaniającej ramiona panny młodej zależy również od pory roku w której planujemy ceremonię zaślubin. Jeśli będzie to zima najczęściej wybierane są milutkie futerka, peleryny czy poncha, natomiast wiosenną, jesienną i letnią porą mamy całą gamę różnych okryć, do wyboru do koloru. Dobrze byłoby dopasować zarówno strukturę jak i wzór odpowiadający sukni ślubnej, welonowi czy wiązance ślubnej. Jeśli nasza suknia ślubna będzie bardzo mocno zdobiona okrycie ramion powinno być nieco „spokojniejsze”, może to być szal, krótkie koronkowe bolerko czy bardzo modny ostatnio delikatnie zdobiony, cieniutki sweterek.

Sweterek będzie wyglądał dobrze zarówno szyty złotą nitką, jak i zdobiony delikatnymi cekinami lub perełkami o dowolnej długości. Ekstrawagancka koszula, czy skórzana kurtka wyglądająca jak z innej bajki na pewno nada nowoczesnego i zjawiskowego charakteru całej ceremonii.

Zbliża się jesienna i zimowa pora dlatego kominy, grube szale i poncha będą na pewno lepiej się prezentowały jak typowe klasyczne bolerka czy marynarki.

Powyższe inspiracje to tylko niewielka część jaką możecie odnaleźć w moich artykułach. To ma być przede wszystkim wasze święto i to wy musicie się czuć najlepiej w tym dniu, dlatego też poczytajcie, pooglądajcie w internecie, a na pewno odnajdziecie jakąś inspirację dla siebie, pasującą do waszego charakteru i upodobań. Życzę powodzenia!

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.