Cichy ślub – czyli bez stresu i rozgłosu

Prawie każda przyszła panna młoda chciałaby mieć piękny ślub z wszystkimi krewnymi i znajomymi wokoło. Jest jednak pewien odsetek par młodych, którzy chcieliby właśnie na odwrót, mieć cichy, bez rozgłosu, w gronie najbliższych ślub i przyjęcie. Na taka uroczystość zapraszają przeważnie tylko swoich rodziców, rodzeństwo i świadków, nie ma tam miejsca dla wujków, ciotek, kuzynów, kuzynek i znajomych. Zdarza się też tak, że taki ślub i przyjęcie zaplanowane jest gdzieś z dala od miejsca zamieszkania, często jest to nawet zagranica. Bardzo modne miejsca wśród takich par to np.: Cypr, Malta czy nawet Las Vegas.

Niejedna panna młoda marzy o weselu w blaskach fleszy i kolorowych reklam w Las Vegas, niestety nie wszystkich stać na taki krok, zarówno z finansowej jak i psychicznej strony. Zagraniczne śluby są jednak coraz częstszym wydarzeniem, zwłaszcza kiedy pan albo pani młoda pochodzą z innego kraju. Wybierając państwo w którym chcielibyście zorganizować swój ślub warto brać pod uwagę parę ważnych kwestii, min. gwarantowana pogoda, która zachęca do organizacji całej uroczystości na zewnątrz, piękne, dekoracyjne same w sobie egzotyczne drzewa czy rośliny oraz oczywiście wy, najszczęśliwsi ludzie pod słońcem, cieszący się swoim szczęściem z dala od harmidru i zamieszania towarzyszącemu organizacji ślubu i przyjęcia dla ok 100 osób w swoim kraju.

Dodatkowo, chcąc zorganizować obiad czy kolację, podczas której z kilkorgiem najbliższych osób świętować będziecie swoje szczęście nie musicie się martwić wystrojem sali czy ułożeniem kwiatów, ponieważ takie małe przyjęcie zorganizować możecie w hotelowym ogrodzie, czy wspaniałej restauracji na plaży. Takie miejsce samo w sobie ma dużo uroku, a sesja zdjęciowa, wykonana nawet przez fotografa amatora wyglądać będzie cudownie. I nawet, kiedy wrócicie i większość ciotek będzie szemrać pod nosem, nie macie czego żałować to w końcu wasze, piękne wspomnienia na całe życie i to, że jesteście szczęśliwi jest najważniejsze, a nie opinie innych.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.