Biała suknia ślubna – jeden z najważniejszych atrybutów Panny Młodej

Biała? Czy aby na pewno? W dzisiejszych czasach odchodzi się już od wzorca Panny Młodej w białej sukni i z długim welonem. Zaczynają dominować suknie w różnych odcieniach bieli, ecru, jak i w różnych kolorach, np: czerwonym, różowym, fioletowym, czy nawet czarnym. Jednak moim zdaniem biel sukni ślubnej i białego welonu jest ponadczasowa. Pani Młoda w długiej, białej sukni zawsze będzie wyglądała zjawiskowo. Tak samo ważne, jak suknia ślubna są dobrze dobrane do niej dodatki, takie jak np.: welon, buty, torebka czy biżuteria. Ważnym tematem w treści wizerunku Panny Młodej jest również makijaż i manicure.

Welonem, jego długością i kształtem, tak samo jak biżuterią można korygować sylwetkę. Mało kto wie, że upięty wysoko welon może optycznie wyszczuplić, a delikatny bez większych zdobień skorygować zbyt obszerne barki.

welon wysoko upiety

delikatnie zdobiony welon

Obuwie, jakie wybierzecie powinno być przede wszystkim wygodne ale i o nieprzeciętnych walorach estetycznych. Dobrze jest kupić je wcześniej i spróbować pochodzić w nim parę dni przed weselem, aby nie okazało się podczas tego ważnego dnia, że buty są niewygodne, a Wy czujecie się w nich niekomfortowo.

białe obuwie panny młodej

Kolor obuwia powinien nawiązywać do koloru sukni ślubnej, jeśli biała – obuwie białe, jeśli suknia w kolorze ecru – obuwie też w kolorze ecru. Coraz częściej jednak panny młode wybierają obuwie w kolorze dodatków, np. fioletowych kryształków lub czerwonych kwiatów.

fioletowe obuwie panny młodej

czerwone buty panny młodej

Biała, czerwona, z welonem, czy bez – to wszystko jest bardzo ważne, ale najważniejsze jest to abyś to Ty czuła się pięknie i komfortowo w tym jednym z najważniejszych dniu w życiu.

czerwona suknia panny młodej

Czerwona suknia? Dlaczego nie, a złota z czarnymi dodatkami, to również jest ok, jeśli tylko ty będziesz się w niej wspaniale czuć to każdy kolor będzie tu na miejscu.

suknia panny młodej z czarnymi dodatkami

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.