Anioły na szczudłach – oryginalna atrakcja ślubna

Każdy z nas chciałby, aby dzień ślubu był najpiękniejszym dniem życia, niezapomnianym przez nikogo. Temu służą właśnie różnego rodzaju atrakcje, które zapewniamy gościom, aby na dłużej zapamiętali ten wasz dzień. Powstało wiele firm zajmujących się organizowaniem różnego rodzaju pokazów – show podczas wesela. Wśród nich wyszczególnić można: puszczanie lampionów szczęścia, lub modnej ich alternatywy – balonów pompowanych helem ze światełkiem led wewnątrz, fotobudki, wypuszczanie prawdziwych gołębi, zamawianie klaunów czy animatorów do rozbawiania dzieci, oraz modnych ostatnio aniołów na szczudłach.

Szczudlate anioły, ubrane na biało z mieniącymi się w słońcu skrzydłami i bujnymi, białymi perukami to ostatnio hit wesel. Głównym zadaniem aniołów jest wyprowadzanie pary młodej i gości z kościoła, sypanie płatków róż, puszczanie ogromnych baniek mydlanych, a podczas życzeń zabawianie dzieci, częstowanie cukierkami czy pozowanie do zdjęć z parą młodą oraz z gośćmi. Firmy oferujące anioły na szczudłach w swojej ofercie posiadają również inne atrakcje, które można zamówić na wasz ślub, min. występ fakira; pokazy pirotechniczne: połykanie ognia, zianie ogniem, żonglowanie ogniem; leżenie na gwoździach lub szkle; elementy akrobatyki czy bardzo oryginalne zdjęcia z wężem pytonem, które mogą być elementem bardzo ciekawej sesji zdjęciowej młodej pary.

Klasyczne szczudła to dla was za mało? A co powiecie na anioły na skaczących szczudłach, które w swoim repertuarze oprócz klasycznego wyjścia z kościoła, mogą towarzyszyć również parze młodej podczas pierwszego tańca, wnoszenia torta czy mogą również wykonać pełen napięcia pokaz akrobatyki na skaczących szczudłach.

Anioły lub kolorowe klauny to super urozmaicenie czasu weselnego dla dzieci, które mogą malować sobie buźki, popatrzyć na magiczne sztuczki czy otrzymać zwierzątko zrobione z balonika. Występ klaunów i specjalna sesja zdjęciowa z młodą parą to nie lada atrakcja zarówno dla wszystkich gości jak i samej pary młodej, która na pewno zapamięta taki dzień pełen atrakcji do końca życia.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.