Album zdjęć ślubnych – jak go oglądać i nie widzieć swoich kompleksów?

Zdjęcia ślubne to jedna z najpiękniejszych pamiątek jaka pozostaje nam po tym wielkim dniu. Któż z nas nie chciałby na nich wyglądać pięknie, młodo i zgrabnie? Nie każda pani młoda nosi rozmiar 34, względnie 36 i nie każdy pan młody 46, względnie 48. Społeczny wizerunek szczupłej sylwetki jest niestety już od wielu lat najbardziej pożądany. Niestety nie każda panna młoda może się takim wizerunkiem cieszyć. Nic na to nie wskazuje aby w najbliższych latach trend ten uległ zmianie. Każda kobieta, zwłaszcza w dniu swojego ślubu jest piękna i promienna, nawet ta o nieco krąglejszych kształtach. A dobór kształtu sukni, dodatków, welonu, kwiatów może jedynie pomóc w zatuszowaniu pewnych mankamentów, które niekiedy tylko my same widzimy.

Kobiety o szerszych biodrach, dużym biuście i szerokich ramionach powinny wybierać suknie o prostych krojach, bez różnego rodzaju zdobień, typu: koraliki, koronki, perełek czy różyczki. Dobrze wygląda jednak nieco okazalsza biżuteria czy większy, bardziej finezyjny bukiet. Fryzurę również należy wybrać nie bardzo wymyślna, najlepsze będą tu proste uczesania. Długi, ciągnący się za panią młodą tren również wyszczupli optycznie sylwetkę. Panna młoda chcąc przysłonić nieco szerokie ramiona powinna do sukni dokupić bolerko lub wybrać suknię z rękawkiem.

Pamiętajmy również, aby przed samym przyjęciem weselnym nie testować drastycznych diet, które niekiedy nie zniwelują kilogramów, a zniszczą nam cerę, włosy i paznokcie. Przecież druga połowa wybrała nas dlatego, ponieważ mieliśmy w sobie to „coś” i dla niej jesteśmy najpiękniejsi na świecie z kilogramami czy bez.

Wybierając fotografa ślubnego najlepiej wynająć kogoś poleconego i sprawdzonego. Przed podpisaniem umowy najlepiej pooglądać wykonane wcześniej zdjęcia innych par, sesje plenerowe, czy poczytać nieco na forach i zaczerpnąć opinii mających ten wielki dzień za sobą. Zrobić dobre ujęcie to nie lada sztuka. Fotografia ślubna to też jest kunszt, który wymaga wielkich umiejętności.

Wszystkim Wam życzymy dokonania wyboru takiego fotografa/artysty, który zrobi Wam tak piękne zdjęcia, które po latach z łezką w oku, w cieple domowego ogniska będziecie oglądać.

Dodaj komentarz

Proszę wypełnić wszystkie pola formularza. Adres e-mail nie będzie opublikowany.